Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek a...

SpeedyDeejay kérdése:

Ti milyen autót vennétek a helyemben? Audi S4 2.2T 92' VW Vento 2. 0 94' Astra G 1.6 2006 Golf IV 1.6 2002

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés, csak pro-kontra, észérveket várok. Kiváncsi vagyok az átlagvéleményekre.
2012. aug. 13. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
GAstrát vagy Golfot.
2012. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idős luxusautót venni kb. elég nagy proliság, én olyat nem tennék a helyedben. A G Astra vagy a Golf tűnik ésszerűnek!
2012. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jó állapotú az az idős luxusautó akkor nem értem mitől lenne "proliság".

Mondjuk a régi Audik sose tetszettek, A Vento annyival nem jobb az Astránál és a Golfnál hogy megérné azt hogy 12/8 évvel idősebb.

Így marad a Golf és az Astra.

Talán az Astrát választanám mert fiatalabb de ha a Golf jobb állapotú akkor inkább azt.

2012. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Audi kifogástalan, és egyszer már volt belőle egy hasonló (100-as 2.8 q) és bevált. A Vento elég csinos optikával van, bár valószinű szanaszét van lakatolva. A másik kettő csak feltevés, belőlük még nincs konkrét elképzelés.
2012. aug. 13. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
azt nemtudom, hogy a te helyedben milyet vennék, én az én helyemben az audit venném :) de nem ész érvek és racionalitás alapján... ha az autót közlekedési eszklöznek tekinted, és a legésszerűbb választás kell, akkor egyértelműen a golfot
2012. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közlekedési eszköznek tekintem,de szolgálja ki a kényelmet, minőségi legyen, és nem titkolom régóta szeretnék erős verdát. Az audinak nem huzós az ára (1M) és kivűl belül kifogástalan.
2012. aug. 14. 10:48
 7/7 anonim válasza:
Nekem Ventom van....fél éve vettem, 95-ös 1.9 TDI. Minden luxus bennevan ami az akkori Ventokba (mármint, a Vento legfullosabb kiadása). 5 literrel elmegy 100-on, baszottnagy csomagtartó, 90 lovas, ha netán teltházzal mennék vele, azt se érezné meg annyira.... Ezzek a régi dögök strapabirók. Audi az prolis szerintem, mármint Merci-Audi...főként fekák járnak vele...Golfbol sok van, és ezért ez is kicsit népautóbb(a nevétől a Volkswagentől eltekintve), másrészt a csomagtartója sem valami nagy. Opel ugyanigy... Apropó gold, mostnézem 4-es....na azt semmiképp, a sok fölösleges elektronika engem basztatna, Ventobol is kiszedtem minden ilyet, csak plusz hibaforrás....
2012. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!