Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri szlovák rendszámmal...

Megéri szlovák rendszámmal kocsit forgalomba hozni Magyarországon? Van itt valaki akinek szlovák rendszáma van?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ehhez mi szükséges? Úgy hallottam van ezekre szakosodott társaság.

2012. aug. 13. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Pénzeld csak a szlovák államot..tartás 0.
2012. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt tudd,hogy a rendőrök kedvence leszel:D
2012. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40%
miután behozod Magyarországra át kell íratni. ami mindennel együtt kb. 100 000 ft. de ez kocsitól is függ
2012. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miután behozza Magyarországra a regisztrációs adó lehet akár 7 számjegyű is... kb 100 000mi ?
2012. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megéri, de csak akkor, ha igazolni tudod a jogos használatot, úgyanis magyar lakcímmel rendelkező személy csak x napig használhat külföldi rendszámos autót. Ha a rendőrök netalán rádszállnak akkor lehet jó nagy bünti is.
2012. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ma jöttem haza és a szlovák határon állítgatták a rendőrök a külföldi rendszámosokat, köztük volt német, szlovák rendszámos is...
2012. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megéri csak már rizikós.

90 napig lehet az autó Magyarországon.

És megértem aki így próbál okoskodni. Ha normális költségek és adók lennének magyarországon akkor nem próbálna trükközni senki se és nem a külföldi országokat gazdagítaná mert nem lenne semmi haszna ennek az egésznek.

Amúgy a rendőrök nagyon rászálltak erre manapság mert sokat játszották ki ezeket a lehetőségeket.

Külön csoport foglalkozik ezekkel az adócsalás osztályon. Szóval már nem olyan egyszerű ezt megjátszani.

2012. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!