Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót javasolnátok?

Lacko1996 kérdése:

Ti melyik autót javasolnátok?

Figyelt kérdés

Opel Astra G 1.4

Seat Cordoba 1.6

Fiat Punto 1.2(második szériás)


2012. aug. 14. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jól írtad le a sorrendet, bár hozzáteszem a Cordoba is nagyon jó választás, főleg ezzel az 1.6-os motorral.


A Puntonak nem sok előnyét látom ezzel a 2 autóval szemben, hiszen az kisebb is, meg ha az 5 ajtós verzióról van szó, akkor csúnyább is. A 3 ajtós viszont nekem kifejezetten tetszik, csak hát nem éppen a külső a lényeg :/

2012. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Főzős Laci ***** válasza:
Én a szerelőm véleményét írom le:legjobb a Opel Astra,és a Suzuki Swift,mert könnyű szerelni.Az Opelek jó,megbízható autók.Nekem már a 2. Omegám van,egy B Kombi.Olyan kényelmes és jó autó,hogy azt nehéz szavakba önteni.Nekem első a német precizitás.A Seat Cordobáról nem tudok semmit,a Fiat Punto-ból a dízeleket dícsérik.De én utóbbi kettőt meg se látnám.
2012. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cordobából attól függ, hogy az újabb vagy a régebbi (2002-2003 körül volt váltás). Ha az újabb, akkor az Astra-Cordoba közül amelyik jobb állapotban van.
2012. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nekem a punto tetszik a legjobban, meg egy fiat uno is viszi könnyedén a 100-at, nekem nem az a lényeg hogy egy erőgép legyen, max 120-at vinném vele

a punton nekem a lámpák tetzszenek nagyon, és igen 5 ajtósról lenne szó, és világoskék a szine ami borzasztóan tetszik

2012. aug. 14. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A Seatot! Az Astra egy picit puritán, a Punto meg egy romhalmaz!
2012. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szemet tudsz hunyni a G Astra ocsmány külsején, akkor azt. Egyéb esetben tudom javasolni a Puntot. A Seat-ról nem tudok sokat, de sajnos elég jellegtelen autó, nem javaslom!
2012. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül a G Astrát venném. Bár szürke, unalmas autó olcsó fenntartani és megbízható, keveset fogyaszt és tágas.


A Puntot semmiképp sem ajánlanám.

2012. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!