Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az alábbi feltételeknek...

Ha az alábbi feltételeknek megfelelően kell jó minőségű és megbízható, de szép autót választanunk. Ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

A kikötések: - nem lehet 10 évnél idősebb - nem lehet nagyobb a motorja 1400 km3-nál - lóerő 60-80 között - maximum 150ezer km van belehajtva - 650ezer Ft a plafon


Opel Astra F?

Skoda Fábia?( jól ki kell fogni, ritka ami ilyen árban van)

Fiat Punto?

Ford Fiesta?

Suzuki Swift?

(ha tudtok konkrét kocsit zala megyéhez közel, ami a feltételeknek megfelel, kérlek írjátok fel az elérhetőségeiteket) Köszönöm


2010. ápr. 26. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsii az elírásokért:D cm3
2010. ápr. 26. 16:09
 2/8 anonim válasza:
Punto
2010. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
indokoljátok is meg a válaszokat...ne az alapján döntsetek h melyikben ültetek már vagy melyik szebb... olyan írjon aki ért hozzá és mondja meg melyik a legmegbízhatóbb és melyiket érdemes keresni.
2010. ápr. 26. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:

fabia:

[link]

[link]

astra f:

[link]

[link]

swift:

(ez pont nekedvaló) [link]

(és ezis) [link]

(használtautóSWIFTEK [link]

2010. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

ezek, amiket leírtál jók lehetnek, az előbb adtam párat:)

2010. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem zárd ki a szépséget vagy tedd a sor végére,mert sajnos 650nél nem ez a döntő:(
2010. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sztem ez eggyértelmü h suzuki!

de nem muzsály suzukit venni a többi japán auto is naon jok

h mért suzuki? mert ha van benne benzin a világbol kivisz, szinte sosincs baja , "igénytelen" szal nem kel hozzányulni meg folyamatosan szervizbe vinni , olcso , megbizhato , olcso a fenntartása, , olcso az alkatrész , keveset fogyaszt szal kb minden jot fel lehet sorolni rola DE az köztudott h a karosszériája nem egyezik meg egy kazánéval szal ha félsz h meghalsz benne akkro sztem vegyél egy hondát vagy egy toyotát roluk is haonlo jokat el lehet mondani de ezek masszivabbak a suzukinál de az áruk is drágább(valamit-valamiért)

nekünk is suzukink van semmi baja nem volt még eddig...

2010. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20:35 vok

a kirakott linkeken nem rossz kocsik vannak de sztem ezek közzül egyik sem éri meg az árát

am mi 16 éves swiftünk 200.000-be került 150e km-rel igaz nincs ilyna szép de ugyan ezt tudja és fél év ota még egyszer sem votl oylan h ne indult volna be pöcre szal suzuki

Sztem ennyiért már egy jo kis hondát tudsz venni és az tényleg mindnen igényedet kielégiti

2010. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!