Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három autó közül, melyik...

A három autó közül, melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


hamarosan meglesz a jogsim és ezeket kocsikat találtam jónak

nagyrészt városi használatra kéne(suliba járni,anyámat,tesómat furikázni meg ilyesmi) és néha egy 100 km-es távra

melyik kocsit ajánljátok erre a célra ezek közül, vagy ha tudtok jobbat mutatni ennyiért, akkor megköszönné



2012. aug. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én Csonticartól (Fabia) nem szívesen vennék. Az igaz hogy olcsók az autóik de nem véletlenül.


Amúgy én a Fiatot választanám a 3 közül.

2012. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem fiat de a pözsó se szar
2012. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiat
2012. aug. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Peugeot vagy a Fiat, Fabia is jó a bibi az, hogy egyszer fölmentem Pestre szerintem nem az a kocsi volt a képen mint amit el akartak adni 20 ezrembe került csak az út
2012. aug. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy minden kereskedőnél vannak rosszabb és jobb autók is csak nem mindegy milyen árkategóriában rosszabb általában olcsóbb a jobb drágább, ugye én is kezdőként első kocsi volt bele akartam futni abba a hibába, hogy jó kocsit bagóért, ez sajnos nagyon ritkán jön össze, nagy szerencse kell hozzá, és ahogy már előttem is írták ha egy kocsi nagyon olcsó akkor vagy nagy szerencséd van, vagy épp azért olcsó mert nem olyan állapotú mint a többi hasonló kocsi amit többért adnak, egy biztos, az a legjobb, ha magaddal viszel valakit aki egy kicsit is konyít az autókhoz, több szem többet lát, végül is te vagy a vevő nálad van a pénz, és ha nem jön be vagy mégsem úgy van ahogyan a hirdetés irja akkor nem veszed meg, ha tetszik és megfelel megveszed, az előző voltam
2012. aug. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és még valami ha nem pesti vagy és oda mész vásárolni, akkor többen menjetek úgy biztonságosabb, én is úgy mentem, hogy melyik kereskedés volt az ahol szerintem nem azt akarták eladni amit föltettek a netre azt maximum úgy tudnám megmutatni, ha valaki elkalauzolna, mert vidéki vagyok és nem ismerem Pestet, a nevét meg elfelejtettem a kereskedésnek ( 3 éve volt :) ), de ahol végül is megvettem az is Pesti mivel reklámozni nem akarok senkit privátba leírom hogy hol vettem, az előző voltam még mindig
2012. aug. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!