Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autózni szeretsz jobban, vagy...

Autózni szeretsz jobban, vagy motorozni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most csinálom a B-s jogsit. Eddig csak Simsonoztam, és kisrobogóztam, de a Simson nálam mindig az első helyen állt. :) Sokan mondták, ha majd elkezdek kocsit vezetni, sokkal jobban fog tetszeni, kényelmesebb, biztonságosabb, stb. Az első pár órán érdekes volt, de aztán már kezdtem unni. Skoda Fábiával vezetek, jól megy, kedden fogok vizsgázni. Nem szeretem. Semmi izgalom, unalmas, túl modern egyszerűen az egész, és nagyon kényes, kifinomult a rendszere.

A kényelemről: az igaz hogy kényelmesebben ülök, de a gázpedállal nagyon nem vagyok kibékülve, alig nyomom le egy mm-rel, már hatalmas gázt ad, ráadásul roppant kényelmetlen ahogyan a lábamat kell tartanom, a végén már elzsibbad, alig várom, hogy kiszálhassak.

Tehát nálam maradar a jó öreg Simson az első helyen, össze sem lehet hasonlítani az autóval az élvezetet, hogy mennyivel jobb menni vele, neki lelke van. Ti hogy gondoljátok?


2012. márc. 2. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Igaz nekem nincs jogsim autóra, alig vezettem pár km-t (se), de nekem mindig az első a motor volt. Egy autó nem nyújt akkora élvezetet mint akár már egy 400as sportgép. (Most itt nem a Ferrari és társaira gondolok, hanem egy hétköznapi autóra mint itt a Fabia) Tavaly volt "dilemma" a B vagy az AK kategória lerakása. Nekem nem volt kérdés, hogy motor. Apám a kocsit akarta... én győztem :)
2012. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Motor nálam is, egyértelmű. Az autó alapvetően közlekedési eszköz, a forgalomban használt autók 98%-a arra van kitalálva hogy elmenj vele bevásárolni, nyaralni, dolgozni, nem arra hogy jó móka legyen. Az élményautók fenntartása meg mindenesetben drágább mint egy motorkerékpáré, akármilyen kategóriáról legyen szó.
2012. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom egy Ferrari, sport Merci megint össze sem hasonlítható azzal a kocsival, amivel én megyek. :) Azt szerintem élvezném, de úgy érzem, hogy ezeket az "okos" kocsikat a szőkenőknek találták ki.
2012. márc. 2. 21:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Én az autókat jobban szeretem. Nem tudom, hogy miért de jobban bejönnek nekem. De szerintem ez mindegy,mert te is úton vagy meg én is. Én nem nézem le a motorosokat és ugyan úgy kezelem őket mint az autókat (nem tolom le, megadom az elsőbbséget...)Szerintem egy cipőben járunk gép mindegyik és mindketten szeretjük őket.
2012. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindegyik közlekedési eszköz igaz, én mindig is meg fogom adni az elsőbbséget amikor csak kell.
2012. márc. 2. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Itt látszik nem vezettetek/nem ültetek még 23 tonnás nyergesben:)motorozás, jó de lehet jobbis, autó, ez már nem rossz, kamion maga a menyország:)

amúgy autó és motor közül egyértelműen autó,tudok motorozni, de el lett adva. Ha szórakozni akarok autóval az meg nálam off road vagy ilyen rally féleség, van is hozzá alkalmasnak mondható autó, és csak a benzint fizetem bele amit megeszik

A Fabiaba(2008) nem tudom mi nem jó neked a pedálokkal, a gáz az úgy jó ahogy van, és nem fáj az ember lába még 500-600 egyhuzam után sem(még pisiszünet sincs), szóval valószínüleg rosszul állítod be az ülésbe vagy rosszul ülsz.

2012. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

B-s jogsim van már pár éve. Motoron még alig mentem pár km-t és most csinálom rá a jogsit. De sokkal jobba élvezem a motorozást :)

Bár szocimotorom van, amivel azért nem mennék el pár 1000 km-es útra, meg kocsi kényelmesebb és biztonságosabb is. De motorozni akkor is jobb :)

2012. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
rossz időben kocsi, amúgy motor. a kamion meg munkaeszköz. különösképp nem vagyok oda érte bár bazi kényelmes az fix.
2012. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyáron motorozni, télen autózni. :) Egyébként egyértelműen a motor nyer, terepen arra mész és annyival ahogy jólesik, szabad vagy, nincs semmi kötöttség. Városi motorozást viszont egy életre megutáltam, ha nem offenzíven motorozol kvázi meghalsz, leszorítanak, rádhúzzák a kormányt, nem sorolnám.
2012. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezért lenne jó egy 125-ös robogó, azt azér már nem tolják le, fel tudja jobban venni a forgalmi sebességet.
2012. márc. 3. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!