Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autóról?

Figyelt kérdés

Jogsi után egyből autót szerettem volna venni, de mivel annyi pénzem nem volt, hogy a kiszemeltet megszerezzem.. így vártam fél évet és a páromtól megkaptam :) Már minden megvan, ki is van fizetve..és ha minden igaz már holnapután ücsöröghetek benne :)


[link]


Nem ez pontosan, de ugyanilyen ...

Érdekelne a véleményetek, akár tapasztalatok is.. :))



2012. aug. 16. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem az elcseszett amerikai automata váltós változat, akkor egy nagyon jó autó, nagyon megy és a fogyasztását is kordában lehet tartani megfelelő használattal. Ha kell, beveri a 20at is de akkor irdatlanul húz, amúgy 8 körül lehet vele eljárni, ekkora motornak az nagyon jó. Sok gondod nem lesz vele.
2012. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Addíg jó,amíg csak ücsörögsz benne.XD

Mert mostanában nagy divat lett a sunyi traffipaxozás,bokorból..

Ezzel a kisautóval pedig akár 1.fokozatban is átléped a 100-at,ha egy kicsit nemfigyelsz

2012. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem automata :)

És igen, tudom, hogy gyors autó... épp ezért fogott meg,egyből beleszerettem mikor barátnőmébe beleültem.

Köszönöm a válaszaitokat!

2012. aug. 16. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:
nagyon sok km van benne és ezeket az autóka nem nagyon szokták kímélni, úgyhogy ne lepődj meg ha megadja magát egyszer csak a kocsi, akkor a gatyádat ráköltheted
2012. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Atya ég! Biztos, hogy feltétlenül szükséged van egy ilyenre?

Én az alábbiak miatt nem vettem volna meg:

Majd' 3 millió az ára,

Ehhez képest viszont öreg, 12 éves,

sok kilométer van benne

és még zabálja is a benzint.

Ugyan nem ilyet, de ennyiért már lassan egy új és praktikusabb autót is kaphattál volna.

2012. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért baj ha régebbi autót választ az ember?

Unokatesóm 21 éve civiccel jár, és olyan, akár a golyó :))))

2012. aug. 16. 15:03
 7/11 A kérdező kommentje:
*21 éveS
2012. aug. 16. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem meg van 34 éves autóm is. De pontosan ismerem az előéletét, mert családtagom az első tulaja. De használtan biztos, hogy nem vennék ilyen korú autót.

Persze ez csak az én véleményem.

2012. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
Ebben az autóban inkább eltudnám képzelni Bódi Szilvit,mint egy masculan szőrös f@szit!
2012. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szőrös faszi, lány vagyok... :)) :D
2012. aug. 16. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!