Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem ciki ha az első motorom...

Nem ciki ha az első motorom egy Simson S51?

Figyelt kérdés
Mert vannak már Derbik meg kis-nagy robogók. Nem mintha akarnék robogót. Meg az én Simsonomat nem tervezem tuningolni inkább meg ülést hajlítani(az még irritál is) minél nagyobb leszek (költségvetés még csekély nekem 16/F) annál jobban kezdem visszaalakítani gyári állapotúra. (Index,, km óra, duda)
2012. aug. 16. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó első motornak!

Aki Simóval kezd el motorozni az normálisan meg is fog tanulni!

És nagyon szép tőled hogy gyári állapotúra akarod alakítani!

2012. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ciki?lassan ott tartunk hogy ha valakinek nem lesz simoja az a cikiXD
2012. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Csak itt a gyakorin van naponta vagy 10 Simsonos kérdés amiből azt gyanítom hogy elég sokan Simsonoznak ma is.

2012. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első tanulós motornak jó, de utána lesz egy komolyabb motorod, akkor már csak mosolyogsz a bajszod alatt mikor istenítik a simót.
2012. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy s51 12 volt om van 4 sebis kicsit ramaty most lassan fullosra visszaalakítottam eredetibe 16 f és az a ciki majdnem hogy robógód van nem simód
2012. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
44%
Mindkét fiamnak/17ÉS 19-ÉVESEK/ Simsonja van, gyönyörűek,a fiuk megszállottak,hatalmas túrákat tesznek/Balaton,stb/és még soha nem hagyta cserbe egyiküket se.Férjem autószerelő és nap mint nap hozzák a "szuper" robogókat szereltetni:)Szóval ennyit a ciki a Simsonról,jó motorozást:)
2012. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az eslő válaszolóval 110%-ig egyetértek!!!
2012. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2012. aug. 17. 10:55
 9/9 SeoToX válasza:

Nem ciki.

Nekem is simsonom van nagyon jól néz ki.

S51 Enduró 4 sebességes és 1990-s évjáratú.

Nagyon jól megy, 70 Km/h-t viszi de nem igazán szoktam úgy mennyi vele, csak olyan közepes tempóval.

Ajánlom neked, azon meg tudsz tanulni motorozni, megtanulod a váltást, fékezést, szerelését stb..

Engem egyszer sem hagyott cserben. Ha jól be van lőve, és különösebb baja nincs, akkor 100% hogy nem hagy ott az útszélén.

Igaz az enyémen van egy pici tuning, annyi hogy nem 50ccm hanem 60ccm és az ahhoz tartozó dolgok.

2012. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!