Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha valakinek...

Szerintetek ciki ha valakinek SIMSON-ja van?

Figyelt kérdés

Mindenkinek ilyen több százezres motorja van, de én nem tudok ennyiért venni.Szerintetek ciki ha simson-t veszek?Mondjuk talán abból a szempontból jó a simson, hogy azt legalább meg lehet házilag is szerelni.


14/F


2010. jún. 14. 13:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
12%
Szerintem az a gáz, hogy 14 évesen nem bírsz kerékpárral közlekedni, pedig ha mész valahová, időben alig van különbség a kismotor és a bicaj között.
2010. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Képzeld szoktam biciklizni napi kb. 10km-t úgyhogy nem kéne itt beszólogatni.Azt megnézném, hogy egy 30km-es távot biciklivel és motorral mennyi különbséggel teszel meg.Ha meg nem tudsz normális választ adni akkor meg huzzál innen, senki se kíváncsi rád!
2010. jún. 14. 13:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?Az ilyen 1 milliós "gyorsasági" motornak nevezett 50 ccmes "motorok" a gázok inkább.Alig mennek,de olyanok mint egy rendes motor...Szánalmasak.
2010. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán NEM ciki.
2010. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem ciki. Van egy haverom, ő saját maga tuningolta fel, Németországból rendelt alkatrészeket. Most "csak" 120km/h a max sebessége. A többi robogót meg modern szüttyögő vackot simán otthagyja egy rajtnál.
2010. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki, sőt kultusza lesz.

120-al műmájerkedni viszont gáz.

2010. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Ha szépen rendben van tartva, nem csúnya motor szerintem. Másrészt tapasztalataim szerint sokkal stabilabb, mint egy kiskerekű robogó.

Szerintem még a schwalbe-k is elég szépek. Sajnos egyre ritkábbak is.

2010. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Hát hallod én is ebbe a dilemmában vagyok :)

Vegyek-e kisrobogót vagy simsont.... fogalmam nincs :(

2010. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki ha Simsont veszel, az a ciki amikor azt hiszed utána , hogy jaj de szuper, és minden robogónál jobb. Meg tuningolni simót, az ciki, hisz reszelgetik a hengert, meg Pannónia karbi, de a dobfékre nem költenek semmit, nemtom hogy áll meg 120ról... Jah, és legalább megtanulsz szerelni. Ha meg akarsz tanulni motorozni és váltani arra jó. (csajoknak nem fog bejönni mikor megjelensz simóval)
2010. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha szán rá 80-120.000.- Ft-ot. És megbízható helyről veszi, ráadásul nem akar tuningolni meg szerelgetni!

Akkor nem nagyon kell szerelgetni!

Persze ez nem vonatkozik kisebb beállításra mint porlasztó, fék után állítás vagy fékpofa homloklemez vastagabbra cserélése, defekt, zsírzás stb. Fe ez is inkább karbantartás...


Ha olcsón vásárol, akkor is ebben az intervallumban van a ráfordított anyag értéke - ismétlem - anyag költség.

Ráadásul akkor még műhely költséget is hozzá kell számolni, feltéve ha vállalják.


Ugyanis a rezsi órabér cirka 5-6.000.- Ha szét kell húzni a blokkot, annak a norma ideje 5-6 óra. Ez a blokk alapos letisztításával kezdődik és a porlasztó, gyújtás beállításával ill. a visszaépítéssel van vége.

Ezért nem vállalják sok helyen a pici motorok javítását...

2010. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!