Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simsonom sárvédőjét alapozzam?

A simsonom sárvédőjét alapozzam?

Figyelt kérdés
A sárvédőn az eredeti festés van + rányomtam akril festéket ilyen sprayst de rozsdás és arra gondoltam lecsiszolom és alapozom vagy nem ez a kérdés? és aztán megy rá a fekete fém festék persze rozsdamarózás után!

2012. aug. 16. 20:36
 1/3 smitwesson ***** válasza:
Atya ég! Ha fémig lecsiszolod akkor alapozó és utána a festék. Ha nem csoszolod fémig akkor elég csak a festék (és lakk)
2012. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahol rozsda van, ott csiszold csak fémig, különben le fogja dobni magáról a festéket előbb-utóbb.
2012. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt a belső felületet (ahol felcsapódik a sár) rozsdaálló/konzerváló festékkel fújd le hogy ne rohadjon át. Az én sárvédőmet anno 13 éve "hammerite közvetlenül rozsdára" nevű festékkel kentem. Csak a sárral érintkező részét :)
2012. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!