Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a SIMSON? :O

Figyelt kérdés
Itt gyk-n feltűnt hogy minden 2. kérdés simsonhoz kapcsolódik, de miért is? Miért lett ennyire felkapott "motor" az a szerkezet? Szerintem: gyenge, ronda, büdös és egyáltalán nem lehet a motor kategóriába sorolni :)
2012. aug. 16. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem lett népszerűbb, mint volt - legalábbis szerintem. Mindig sok kérdés érkezett azokkal a gépekkel kapcsolatban.

Nekem személy szerint nincs bajom a simsonokkal, még örülnék is, ha valaki hozzámvágn egyet:)

Egy dolog: büdös? Oké, az, mert kétütemű. De ez minden kétüteműre igaz, egy Aprilia RS50 vagy egy Yamaha Aerox sem rózsaillatot pöfékel a kipufogón keresztül a külvilágba:D

2012. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
maga a motor is olcsó, az alkatrész is olcsó, és szvsz azért van ennyi kérdés a simokkal kapcsolatban mert ezeket szerelik a legtöbbet, tuningolják,csinosítgatják,használhatóvá teszik:)
2012. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
régen nagyon is jók voltak a simsonok! de amióta utángyártott alkatrészek vannak azóta nemjók,de ez pl olyan mint egy régi tv mostmár van jobb ,de az is jó volt.de a kérdésre:szerintem az a legolcsóbb váltós motor
2012. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem lett felkapott, mindig is az volt ami, sokan használják, szeretik és mint a kérdésekből látszik bütykölik..

Gyenge? Lehet tuningolni, mint sok motort (de mit akarsz 50-60-70ccm-től?)

Büdös? Mint minden kétütemű, ezt akkor bármelyik másikra is mondanod kellene.

Motor? Százszor inkább, mint egy robogó, aminek se rendes kereke, se váltója...

Igen ennek a kis motornak mindene van, mint egy nagy motornak: kuplungja, váltója, fékek is a helyén..

Ha nagyobb motorra váltasz, mindent ugyanott találsz.

Nem telik mindenkinek Malagutira, Apriliára stb...

2012. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

A kérdezőt miért nem lehet lepontozni? :-)


SIMSON forever!

2012. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem nincs motorom és nem is lesz. Nem szeretem őket én inkább autó párti vagyok. Csak nagyon feltűnő hogy szinte minden 2. kérdés simsonról szól.
2012. aug. 16. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze,hiszen ez az egyetlen gép,amin megtalálja a hülyegyerek a karburátort,és miután szanaszét csavargatta,idejön nyavajogni XD
2012. aug. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem divat, válság van:) Nincs olyan Simsonos aki ne cserélné le egy IGAZI motorra!!!
2012. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 250 ETZ-zém van az majdnem ugyanaz mint a simó csak nagyobb.

Nos elösször is a motorozást sokan simóval kezdik el aztán veszik a nagyobb motorokat.

Egy simó miről is szól?Maga a feeling.Olcsó,magad megtanulod szerelni szóval ha később egy másik motorral lerohadsz a világ végéd azért lessz annyi készséged hogy megnézz rajta egy két dolgot mielött sos szerelőhőz megy az ember.

Nem értem miért is büdösözöd le ezeket a mocikat!!!Szerintem kimondottan jó illat!!!Ne haragudj de az sokkal büdösebb ha dizelhez étel olajat öntenek vagy esetleg egykét kocsinak valami baja van és füstöl.Gyenge?Az 50-es kategóriában megállja a helyét és azért fel lehet őket húzni elég erősre is.

Nem értem ha nem vagy motoros akkor milyen jogon fikázod a simsonokat?!?

2012. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező !

Szerintem te még nem ültén simsonon , az egy érzés divatos szóval élve egy "feeling" :) Egyszer próbáld ki , hátha magával ragad

:)

2012. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!