Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51: Azt halottam hogy...

Simson S51: Azt halottam hogy ha belül lefestem a tankot benzinálló festékkel akkor lehet, hogy úszkálni fognak benne festék darabok. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Meg hogy a karburátort eldugítja. Iktatnék a csapba meg a csőbe is szűrőt.
2012. aug. 17. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok Simson S51-es kérdésed lesz még?
2012. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos. Csak idő kérdése az egész. Tisztítsd ki a tankot és legyen mindig tele benzinnel, így nem tud rozsdásodni, mivel nem kap oxigént a fém felülete.
2012. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Kedves első!

Ezt tudtommal egy olyan oldal ahova kérdéseket írnak ki.

Miért baj hogy egyel többet kérdeznek?

Javaslat ne fessed be a tankot belülről,erre léteznek jobb megoldások is.Én a helyedben elvinném egy olyan műhelybe ahol krómoznak,ott kisavazzák és az egészet krómozni tudják és akkor jól is néznek ki jó drága pénzért :)

Vagy vehetsz rá nem olyan drágán bontott tankot is,vagy vegyszerekkel és savakkal kitisztítod.

Üdv!

2012. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az nem függ a motor márkájától, tipusától, hogy egy festék kioldódik-e a benzin hatására.
2012. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. aug. 17. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
szerintem felesleges befesteni a belsejét, nem lesz 100%os. Inkább tisztítsd meg a rozsdától és tölts bele benzint. A rozsda tisztítását meg lehet csinálni citromsavval, valahol irták is hogy hogyan, majd érdeklődj utána.
2012. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha beírod a keresőbe "rozsdás tank" kb. 120000 találatot ad!

Tessék egy:

[link]

2012. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-2 marék gyöngykavics + pár deci gázolaj.

Mosod/rázod fél órát.

Aztán mindig legyen tele a tank (ha hosszabb ideig áll).

2013. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!