Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem 25. 000 FT-ért egy...

Vettem 25. 000 FT-ért egy Simson S51-est. De már kb ugyanennyit ráköltöttem apránként (első motorom). Megérte megvenni, vagy helyette vettem volna egy hasonlót kb 50. 000-ért?

Figyelt kérdés
Én azért gondolom hogy megérte, mert szenvedtem vele ugyan, de én csináltam (egyre jobban belejövök a szerelésbe)és ha elromlik valami tudom hova kell nyúlni...
2012. aug. 18. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megérte, mert így jobban is vigyázol majd rá és mint említetted megtanultad szerelni, megismerted a felépítését. Nem utolsó sorban szerelni sokkal jobb időtöltés, mint pl. Facebook előtt ülni.
2012. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És így tudod biztosra, hogy mi és mikor lett cserélve benne!
2012. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 crx-es ***** válasza:
meg érte persze ha 51 akkor még inkáb
2012. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még mindig olcsóbb volt mint egy felújított simson 100 ezerért. Egy új robogónál meg még mindig sokkal olcsóbb volt nem?
2012. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A blokkot egy tizesből vígan felújítod.

A másik 15 mire ment el? Új gumik?

2012. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És persze az 50ezresre is könnyen rákölthetted volna ezt a 25ezret.
2012. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát leginkább külsőre költöttem hiszem nem volt valami Simsononos külseje. Egyre jobban fogom gyárira vissza alakítani :)) (index, duda.... ) a blokkhoz nem kellet nyúlni csak a berugó mechanikával szenvedtem kissé... Sose fogom tuningolni, ugyanis szerintem sokkal jobban megnéznek ha gyári állapotú :D
2012. aug. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!