Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat tipo vásárlásánál mire...

Fiat tipo vásárlásánál mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

Egy Fiat Tipo vásárlásánál mire érdemes odafigyelni,megnézni??

Olyanok véleményét várom elsősorban akiknek van.

Hogy szar meg ne vegyek ezeket ne köszi :D(nem az a kérdés)

A válaszokat előre is köszi!!!


2012. aug. 18. 13:37
 1/5 anonim válasza:
Korrózióra mindenképpen! Motorikusan nem rosszak, de mivel már elég öregek, érdemes a motort is alaposan megnézni.. (Itt főleg a dízelmotorokra gondolok pl.: turbó, adagoló, porlasztócsúcsok stb.)
2012. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Népszerű volt a taxisok körében,tehát a legfontosabb hogy megbizonyosodj arról,nem-e taxiztak vele...
2012. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

még annyit ,hogy egy ilyen autónál menyi km számít már soknak?

2012. aug. 18. 19:51
 4/5 Atswarlord válasza:

Én most fürödtem be eggyel, szóval tudok mesélni.

93 után a karosszériát galvanizálták, szóval amelyik rohad, az már karambolos.

Nyomkodd a kuplungot, figyeld a hangkülönbséget, kinomócsapágy nem drága, csak a szerelés.

Menj ki országútra, és nyomd ki a szemét, közben a visszapillantóban figyeld, h mennyire kokszol.

Hátsó kerekek kicsit terpeszthetnek, ezek ilyenek, az elsőket meg kitekert állapotban lassan indulj el, és hallgasd, h nem kattog-e.

Alapvetően kényelmes,gazdaságos, megjelenős kocsi, egy hét szerelgetés után minden oké már rajta:)

2012. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az jó, Én már kinéztem melyiket akarom megvenni.

2014 8hóig van rajta műszaki most lett le műszakisztatva (akkor nem lehet olyan szar:D).

nekem nagyon tetszik és persze az is hogy olcsó fenntartású

meg szerintem egy egyszerű autó és ha valamit szerelni kell rajta akkor szerintem nem lesz gond (persze a kisebb dolgokra gondolok).

Köszi a tippeket :D mindet kipróbálgatom majd :D

2012. aug. 22. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!