Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motornak jó egy BMW...

Kezdő motornak jó egy BMW K1200RS es motor?

Figyelt kérdés
Előtte csak Simsonom volt úgy 15 éve. :)
2012. aug. 19. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit nagy ugrás, de ha ésszel csinálod...
2012. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb nulláról indulsz, akkor mindegy, csak legyél észnél, és ne csábítson el az erő (Yoda mester visszaköszön :D), mert akkor nem sokáig leszel kórházon kívül.
2012. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ápoló vagyok :)

Azért kíváncsiskodom mert nem szeretnék motort cserélgetni x évenként, és azt hiszem az első motor annyira a szívemhez nőne hogy nagyon sajnálnák megválni tőle.

2012. aug. 19. 22:54
 4/8 bp1985 ***** válasza:
A legnagyobb baromság egyből nagymotorra ülni...
2012. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek tartom mit csinálnál két okból: Egyszerre ekkora gépre ülni egy simson után 99%-ban öngyilkosság.

Továbbá felesleges ekkor motort venned, mert nem fogod tudni kihasználni. Szerencsés vagy ha egy 600-ast ki tudsz használni, nem, hogy egy ilyent.

2012. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem tudom kihasználni?
2012. aug. 20. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
ki lehet azt használni, ez a nemlehet kihasználni akkora hülyeség... az hogy 1200-es motort vezel nem azt jelenti hogy nyél gázon akarsz vele menni mindenhol, főleg hogy a kérdésben szereplő motor az inkább túragép, mint sport... nyomatékból, kényelmesen akár kétszeméllyel csomagokkal hosszútávon teljesen más, mint egy 600-as gixxer mondjuk! Viszont első motornak én sem javasolnám, inkább vegyél kis pénzért valami régi kisebb motort tanulgatni, szerintem...
2012. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 élve motorozok, több ismerősöm is bebizonyította, hogy SIMSON után egy ilyen nagy teljesítmény váltás nem a legjobb döntés, 1200-s első nagymotornak, egy dolog jut eszembe, donor...
2012. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!