Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen motort...

Varga Dévald kérdése:

Szerintetek milyen motort vegyek 50-est 320 000 ft ig yamaha tzr 50 vagy valami endurot mert igazából nekem a sportmotorok tetszenek de nézegettem enduros videokat és megtetszettek? Www.Youtube.com/watch? V=S15L5itwoCQ&feature=related

Figyelt kérdés

#motor #Yamaha TZR 50 #50 enduro #50 motor #50 sportmotor #szerintetek melyiket
2012. aug. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

50-es sportmotor nagyon gáz. Inkább endurót vegyél.

Yamaha DT, Aprilia rx50, Suzuki RMX50, Derbi senda amik jók, de ha nem zavar ha régebbi, akkor Honda MTX is.

2012. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem én csak én szeretem a sportmotorokat érted és ha továbbra is ha sportmotorom lenne és utána is sportmotorom lenne akkor azért már valamennyit tudnék utcán is .
2012. aug. 20. 23:26
 3/5 A kérdező kommentje:
és amúgy az endurokből melyik a legmegbízatóbb,legjobb
2012. aug. 20. 23:29
 4/5 anonim válasza:
Nekem Yamaha tzr 50 esem van 330 e volt úgy hogy enegdtek belőle egy 20 ast. A végsebessége 100 km/h borultam is vele már 2x de különösebb baja nem lett, strapa bíró, öm, mit mondhatok még róla... :D gyöngyház festés a gyári festés, ha használtat veszel akkor előtte ajánlom hogy nézd meg milyen festés van rajta, az alapján tudsz következtetni, szerintem egyáltalán nem gáz 50 eshez képpest nagyon jól megy, könyű, keveset fogyaszt, mondjuk az 50 esek mind... Ha csak utcai használatra szeretnél motort venni, akkor inkább ezeket a gyorsaságiakat ajánlom és a tzr 50 et. Ha viszont utcai használatra is akarsz, de néha gondolod hogy haverokkal vagy csak magányosan akarsz egyet csapatni a terepen is akkor inkább egy endurót vegyél, bár sztem az 50 es endurók nem fognak neked 90-100 al menni mint a tzr. :)
2012. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. aug. 22. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!