Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyek autot, avagy ne?

Vegyek autot, avagy ne?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és most megtehetném, hogy vegyek egy olcsóbb autót. MEgéri e ez akkor, ha a családban van egy auto, amit igazából szinte bármikor használhatok.

Szabaddá tenne, örülnék, ha lenne saját autom, de minden ellene szól, teljesen logikátlan lenne..szerintetek?


2012. aug. 21. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod fizetni a benzint, akkor miért ne? De ha nem tudod, akor semmi értelme...
2012. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát jobb ha még szerintem nem veszel autót ne lebeszélni akarlak csak sokba van. Én a helyedbe egy kissebb motort vennék. Olyat amit jól ki tudsz használni. Keveset is fogyaszt kicsi a fenntartási költsége.

Jó dolog az autó csak mikor benzinre sincs és jönnek a csekkek meg az adók biztosítás stb az nagyon kellemetlen.

Én nagyon autófanatikus vagyok de mivel mostanában nek keresek túl sokat inkább motorozok. így tudok addig is egy jobb autóra spórolni olyanra amit szeretnék. F/27

2012. aug. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

inkább gyűjts még hozzá és akkor vegyél egyet amikor szükséged lesz rá.

ha bármikor elviheted a családi autót akkor szerintem felesleges venni egyet. De azt is értem hogy mire gondolsz, jó az ha az embernek van egy saját autója.

2012. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
üzemanyag, kgfb, teljesítmény adó, szerviz, gumi, büntetések
2012. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és műszaki
2012. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam máshogy van, van 3 autó a családban ( szülőknek és nekem is) igazából tanuló vagyok még 19 évesen, és konkrétan szükségesnek nem szükséges az autó nekem, de van és mindig csak vagy hobbiból vagy épp ezzel megyünk / megyek el boltba vagy ide oda, vagy néha suliba stb, de mindezekre jólenne bármelyik másik családban lévő is. De mégis jobb érzés, hogy ez a tied. És mégis összehoztam 10 ezer km et egy évbe :)

Fentartás nem sok ha egy olcsón fentartható autót veszel. Szerintem vegyél, biztositást is olcsón meguszthatod ha neten egy alkusznál csinálod.

2016. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!