Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz egy motoros futár élete?

Nehéz egy motoros futár élete?

Figyelt kérdés

Diákmunkának néztem,mivel motorozom már több éve-mondjuk nem robogókkal és nem Bp-n- ,de nem tudom mennyire kell ismerni itt a legkisebb utcákat-bkv ismeret megvan-, milyen stílusban kell menni stb.

Ha leírnátok amit tudtok a melóról, megköszönném.


2012. aug. 22. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy GPS nem árt ha van. Amikor meg jönnek a hidegek akkor nem akkora buli szerintem. Ja és ha jól tudom hajtani kell a gépet, hogy minél többször tudj fordulni, viszont a bírságokat saját zsebből kell fizetni.
2012. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyáron a meleg, télen a hideg...szted? Az autósok is utálják őket, mehetnek időre, mert különben meg a cég b*szogatja őket. Őr vagyok egy irodaházban, sok motoros futár megfordul nálunk, nem irigylem őket...
2012. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nehéz munka, nyáron meleg télen hideg ősszel eső, veszélyes cikázni egész nap a városban plusz muszáj pörögni is mert általában teljesítménybéres a dolog amennyit kiviszel azután kapod a pénzt, fontos a jó helyismeret, adugók miatt és azért hogy minél hamarabb célba érj a teljesítmény miatt, ha te viszed az árut és kéred a pénzt lesz olyan aki nem akar fizetni és még hagy ne mondjam veszélyes és hajtós
2012. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és általában saját mocival saját teló saját ruha csinálod és az amortizációt úgysem tudják megfizetni előző voltam
2012. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszöntem a válaszokat.
2012. aug. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!