Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Maruti DX 800...

Vettem egy Maruti DX 800 személygépkocsit de nem akar beindulni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2 napja vettem egy 92es Maruti DX 800-at de mikor másnap próbáltam indítani egyszerűen nem indult be.

Szerintem a benzin adagolásával lehet a gond mert mikor a karburátorba öntök egy kis benzint akkor addig beröffen míg el nem fogy benne a benzin.Mit csináljak mit cseréljek ki Mi lehet a hiba???


2009. júl. 24. 15:44
 1/8 anonim válasza:
Hát ha ennyire tanácstalan vagy akkor vidd el autoszerelőhöz. Meg a helyedbe odamennék és a fejéhez vágnám a kocsit akitől vetted. Hallottam már olyat, megfurják meg minden hogy arra az egy orára jo legyen amíg a vevő teszteli...
2009. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem értem én sem mi lehet a gond.Mikor próbáltam akkor jó volt meg haza is jöttem vele /30km/Leállítottam másnap már nem indul :(
2009. júl. 24. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Ac pumpa rossz(Mechanikus?/elektromos?)...,karburátor (és/vagy benzinszűrő) dugulása..

Esetleg a benzin nem fogyott ki a tankból ?

Én ezekre tippelek.

2009. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

érdekes dolgokra jöttem rá közben

megnéztem a szűrőt televolt szeméttel.Azt is furcsállom hogy a benzin mutató még kimutatja a benzint de mikor a tankból kijövő csövet megszívtam csak levegő jött ki belőle xD.M

2009. júl. 25. 08:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd veszek bele benzint és úgy próbálom meg beindítani.
2009. júl. 25. 08:54
 6/8 simson244 válasza:
de ha akkor se indul akkor probáld meg hogy aegy üvegből etesd ha ugy se akk karburátor valószínűleg dugulás apropó erről jut eszembe van egy suzuki maruti DX 800asom és sokat eszik de jobban harap és megy mint egy lada mikor még a futómúve 80-90%-os volt akk a 140km/h val simán ment de azóta kicsit nassol a szeleptől olajat szelepszálszimeringes de csak akkor ha hideg a motor vagy az nem baj?? de amugy miért ehet sokat 1 hónapot ment földesúton napi 10 km-tert azota 10liter/100km-ter vagy szíveljem el ezt a fogyasztást de nagyobb nyomatékkal és gyorsulás végett??? vagy fúvókák cserélése kellene?? valami tipp?? elöre is köszi :D
2014. nov. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simson244

A kérdés 2009-es.... :D

Azóta már biztos megoldották,de lehet hogy már bontóba is küldték szegény marutit.


Üdv a GYIK-on

2014. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még megvan a Maruti és tökéletesen müködik :) A benzinszint mérö a hibás de már 5 éve igy járok vele és még mindig jó :)
2015. jan. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!