Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves kor alatt B-s jogsival...

18 éves kor alatt B-s jogsival vezethetsz egyedül is személygépkocsit, vagy kell hogy üljön melletted egy már 18 év fölötti személy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 22:48
 1/9 anonim válasza:
100%

miért kéne?


nyugodtan vezethetsz autót egyedül is, csak a kocsi és a te papírjaid legyenek ott és legyenek "tiszták"

2010. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
persze, vezethetsz!
2010. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hogyne vezethetnél.
2010. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Ez csak amerikai filmes baromság. Ha ül melletted felnőtt, az se tud mit csinálni ha fának mész
2010. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

amerikában nem úgy van, hogy igazolással vezethet (hogy sikerült a vizsga de még nincs meg a jogsija) úgy, hogy mellette kell ülnie jogsival rendelkező személynek is?

Illetve hogy ilyen szabály is van, nem?


Egyébként meg számíthat, hogy egy rutinosabb ember ül mellette, aki korlátozni tudja, és így megelőzni a bajt is.

2010. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudja korlátozni, nem rántja félre a kormányt hogy ha nem fa akkor árokba szálljunk
2010. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igen én fél éve így vezetek
2010. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a 18 év alatt gyerekét nem tudja kordában tartani a szülő, akkor ott baj van. Bár én elmúltam 18, de ha az utas akivel egy kocsiban ülök szól, hogy óvatosan vezessek, lassítsak vagy akármi, akkor teszem. És ezzel lehet hogy a bajt kerüljük el. A korlátozást nem kimondottan fizikailag értem, hogy belenyúl, hanem rászól a gyerekre hogy lassabban, figyelmesebben.
2010. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat ! mindenkinek jó vezetést . =)
2010. júl. 15. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!