Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha tzr 50 idomokkal vagy...

Yamaha tzr 50 idomokkal vagy idomok nélkül néz ki jobban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
az ilyen kaliberű motorok csak idomokkal, de hát ez személy szerint változik ! nem lehet mindenkinek ugyan az a stílusa ...
2012. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a teljes idomzatu motorokat.Simsonom van.elcsúsztam vele.csak a hátsó lápaburát kellet cserélni.Na most egy ilyen mutatvány egy ilyen tzr nél sokkal drágább.Ez az én véleményem

Az idomok meg alapból rejtik a motor alkatrészeti,tehát védi a külső behatásoktól is.jobb ha fent van

2012. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
idomokkal szebb,de túlzásba sem szabad esni...
2012. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó: Tudnál nekem egy olyan képet küldeni,amin van idom,de viszont nincs túlzásba véve?
2012. aug. 23. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt úgy gondoltam hogy gyári idomokkal jól néz ki.Sokan cserélgetik a fejidomokat,meg a többit erre csak annyit tudok mondani hogy izlések és pofonok...
2012. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem! Az a baj,hogy én használtan akarok venni majd motors és neten nézem 70%-án nincs idom! Nekem meg csak kéne a gyári...mondjuk nekem a 90-es évekbeli kellene!
2012. aug. 23. 21:04
 7/7 anonim válasza:
90-es évekbelihez gyárit csak a gyártótól kaphatsz (kivéve, ha van útángyártót), bontottat nem igen, és az annyit jelent, hogy gyártótól való új alkatrész mélyen zsebbe nyúlós.
2013. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!