Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok....

Autóvásárlás előtt állok. Nagyon tetszenek a 156-os alfák. Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan emberek irjanak, akiknek volt szerencséjük az autóhoz. Akár jöhet PM is mert több kérdésem is lenne az autóval kapcsolatban:)

2012. aug. 23. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

www.alfaamore.hu

[link]


itt bátran kérdezhetsz

itt nem kapsz értékelhető válaszokat!

sok sikert :)

2012. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy itt hogy az alfaamoren, és úgy itt nem kapsz hogy a gyakorin :D
2012. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor marad a face, alfaamore-t próbáltam, de csak olyanok szólhatnak hozzá a forumhoz, akiknek van alfájuk :)

2012. aug. 23. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:

De a blogokat és a fórumokat tudod olvasni az Alfaamorén regisztráció nélkül is(egy párat kivéve de annak az autókhoz nincs köze). Azokból is sok mindent megtudsz.

Amúgy nagyon jó autók és ha jól karban vannak tartva akkor megbízható is. És nem utolsósorban nagy élmény vezetni.

2012. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 156 SW-m van már több mint 2 éve.Meg vagyok vele elégedve.Nagyon jó,sportos futóműve és kormányzása van.

Ülései az egyik legjobb a kategóriájába.Legalábbis a bőr MOMO ami nekem van.

Problémám még nem volt vele,pedig hajtom rendesen.A futóműve amit gyakrabban kell felújitani és nem ocsó.A magyar utak miatt hamar kiveri a szilentjeit.

Ha van kérdésed irhatsz.

2012. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha raksz bele poliuretán szilenteket, akkor ez a problem is kilőve! A többi meghibásodás pedig általában a nem megfelelő karbantartás(néhány elektronikai hibát leszámítva)
2014. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fölső lengőkar sziletei is de a lengőkar egybe van a gömbfejjel.Ami még kevesebbet bír a szilentől is.Ezt elfelejtettem leirni.
2014. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!