Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted kéne csinálni a...

Szerinted kéne csinálni a GYIK on egy külön Simson témát?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
IGEN :D
2012. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Igen és azon belül, h épp mi ment rajta szét.

Soha nem fogom megérteni mit esznek az emberek ezen a motoron, állandóan csak a baj vaj vele.

2012. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze,mert a XXI.századi hülyegyerek már csak egy robogót tud rendeltetésszerűen használni.


Apáinknak miért működtek 30 évig? XDDd

2012. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, sokáig volt jó, de a mai gyerekek tényleg csak tönkre b@sszák. Megvették az öregtől, akinek 30 évig jó volt ő meg már 1 év után gallyra vágja az egész motort. Mellesleg nagyon idegesítő, hogy minden második kérdés arról szól, hogy megint miért nem indul... Egyszer kéne normálisan megcsinálni és menne, de az emberek olyan buták, hogy csak tekergetnek rajta mindent, meg megfúratják mert a szomszéd Pistikének is megvan és megy 130-at.
2012. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 waland ***** válasza:
Zilkutya: Majdnem egyetértek, de szerintem egy XXI. sz.-i hülyegyerek már sajnos egy robogót sem tud kezelni, egy Simson pedig egy rejtélyes misztikum. Ehhez hozzájön, hogy a Simsonok ugyan jók voltak apáinknak 30 évig, de mostanra már el is múltak 25-30 évesek, így sokkal több a korból adódó gond velük, mint egy 10 éves robogóval. Én ugyan általában nem szoktam ajánlani ezért őket, de vitathatatlanul jobban felkészítenek a motorozás alapjaira, mint egy robogó.
2012. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 crx-es ***** válasza:
persze ahol azek a hülyék csak a robogókat istenítik
2012. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, balf@sz felhasználó kategóriát kellene csinálni, amibe javasolni lehetne a legbénább kédéseket, pl. a humor kategórián belül!
2012. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 waland ***** válasza:
Ja, a kérdéshez: Rányomtam a legfrissebb válaszokra: az első oldal több mint fele Simsom. Igen, simán ráfér egy külön kategória, vagy valami automatika, ami a már szó szerint egyező kiírásoknál nem is engedi megjelenni a kérdést.
2012. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen tényleg kéne. (Sőt remélem az adminok komolyan veszik, és csinálnak, tényleg lenne értelme, és haszna is.)
2012. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu


e-mailben esetleg több sikert lehetne elérni mert már többször is feldobták ezt az ötletet de nem lett belőle semmi.

2012. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!