Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Milyen robogót...

Motorosok! Milyen robogót "vegyek"?

Figyelt kérdés
ugye nem én venném hanem apa...de milyet érdemes venni? Melyik a jó robogó (50 ccm) amely nem csak hogy jól néz ki de kényelmes és stb....? lány vagyok, jó lenne ha minél könnyebbet javasolnátok :) köszönöm ....és szerintem használtan vennénk...úgy 130 ezerig

2012. aug. 25. 21:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
yamaha bws
2012. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kymco agility
2012. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyűjts mellé és Yamaha Aerox a ketegóriában a legjobb.
2012. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 dev dam ***** válasza:
aprilia scarabeo,piaggio liberty,vespa.
2012. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valmi kis váltós gyorsaságit vegyél sokkal vagányabb mint egy robogó főleg igy hogy lány vagy.
2012. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

aAmit ajánlanék az a gilera runner.Kényelmes ,2 ütemű vízhűtéses,robogókhoz képest jól néz ki,viszont nagyobb az átlag robogóknál de viszont nagyon kényelmes.

A yamaha bws is nagyon jó ,nekem is az volt elsőnek ebből csak akkor érdemes venni ha még gyári állapotú és fiatal.

használt robogóknál törekedj arra hogy minden legyen gyári,látszódjon akülsején is hogy vigyáztak rá.Törekedj arra hogy 4 ütemű legyen ,bár mondjuk a 2 üteműek is nagyon jók,sosem árt ha vízhűtéses,és nézd meg a gumik állapotát is.Ja és ha néztek egyet akkor pöcre induljon,hallgasd meg a hangját,ne csörögjön ne zörögjön ne hallj belőle surlódó hangot.

Széles utat Csajszika!

2012. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én egy gilera runner sp 50 ajánlanék sport robogó

[link]

2012. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) yamaha bws van itthon és az most az "enyém" de eleve használtan vettük és régi már...nagyon bizonytalan hogy ki érek e vele a szomszéd faluba vagy tolnom kell :) ez tetszik nekem ,de ha már vennénk, szerintem már csak azért is mást választanánk hogy kipróbáljuk a többit is ...az aerox is tetszik (mind gyönyörű xD) de barátnőmnek is olyan van így nem szeretném "leutánozni" :) gilera runner,ennek mennyi a max. sebessége? mert már mindenhol mást látok...meg tudnám szokni...de ez már nagyon komoly :)
2012. aug. 26. 10:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Gilera runner szimpla sport kipufogóval amolyan 100 környékén van.Az utazója 70-80 kényelmesen meg van amit lehet húzni neki hosszú távon-Nekem is yamaha bws-em van nem tagadom most akarom szétbontani és alkatrészenként eladni.

Kétütemű mocikhoz mindig használj full szintetikus olajat az az egyik jótanácsom.

Gilera runnert többet is vezettem már,találkoztammár elhasznált állapotúval is és azt kell hogy mondjam hogy nagyon jól bírják és csak nagyon ritkán fordulhat elő vele hogy tolni kell,nem úgy mint a régi bws-eknél hogy 2hetente akad valami kínja de ez is szerintem csak azért van mert nem rendeltetés szerűen van használva.Ha Én nem tunningoltam volna az enyémet és nem terepezni használtam volna akkor kítűnő állapotba lehetne.de sajna a terepezéssel nem tettem sosem jót neki,de amúgy váza bitang jók meg a rugók is,szóval terepre legjobb robogó lehetne ha csak nem csinálnak meg rajta egykét apróságot.

2012. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
keeway ry6 sport ő milyen? apa ilyet vett újonnan 5 éve és nekem adta ma....ő is keveset járt vele én se fogok sokat...akkor lehet szó jobbról ha én is tapasztaltabb leszek :D de ő milyen? egy 14 éves vékony lánynak?
2012. aug. 26. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!