Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a Margitszigeten az engedély nélküli behajtást?

Figyelt kérdés
Szombaton ismerősökkel mentünk bulizni a Margitszigetre,azonban mivel nem vagyunk jártassak ezen a helyen,minden gond nélkül behajtottunk autoval a szigetre a Margit hídról.... A sorompó nyitva volt... Mindez késő esti órákban történt. Vajon mekkora az esélye annak hogy megbüntetnek?

2012. aug. 27. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jókora, nagy mázlid van ha nem büntetnek meg. Ha százalékos tippet kérsz 90% feletti. Kamera van kihelyezve, nem is egy. Végig követi és rögziti mit csinálsz, hol állsz meg, mennyi ideig, stb.
2012. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szigor, és ha jól emlékszem kb. százeres nagyságban büntetnek. Én nem lennék nyugodt, félnék, hogy jön e valami a postaládámba.
2012. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sztem a kapuknál van csak kamera, rendszámfelismerő rendszer.
2012. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint csak bementünk kb. a sziget közepéig megfordultunk és jöttünk is ki. Szóval nem időztünk...
2012. aug. 27. 11:14
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, már a hídon megállást is büntetik. Tehát ha felveszed vagy kiteszed a csajod a lehajtónál már azért is kapod a büntetést. Igy pedig hogy még be is hajtottál, szerintem lesz bünti.
2012. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#3 a Margit-hídon körülbelül 16db kamera van. Hídföknél, szigeti lejárónál, hidon menet közben, 30km/h (vagy 40?) tábla van a hidon végig, tilos a megállás, várakozás, az utolsó hely ahol megállhatsz (nem várakozhatsz) büntetlenül az a Tátra utca sarok (kresz szerint még ott sem) ez 50 méterre van még a hidfötöl is, ha ezen túl állsz meg ha csak be-kiszállás idejére már büntetnek.
2012. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bizar!.... Azért meg remenykedek! Ugyebár a remény hal meg utoljára! ;) Köszi a válaszokat!
2012. aug. 27. 11:34
 8/18 anonim ***** válasza:
lazíts...hátha nem volt épp a rendszerben szufla, vagy karbantartották, vagy akármi...az esély ugyanaz...a haverom ugyanígy járt, máig nem jött papír...szóval nyugi...egy picit rághatod a körmöd, de ne nagyon....
2012. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
google-n keresztül rátaláltam erre a fórumra csak annyi lenne a kérdésem, hogy kaptál azóta büntetést??? mert nem rég én is így jártam nem vettem észre a kiírást hogy 300e-ig büntetnek ha bemegyek bementem kb. egy órára és már jöttem is ki... elvileg 2héten belül már jönnie kell a csekknek, remélem nem kapok semmit....
2012. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerencsére még nem kaptam semmit! Remélem már nem is fogok!

Most azt próbálom kideríteni,hogy hány nap lehet az eljárási idő...

2012. szept. 11. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!