Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a Margitszigeten az engedély nélküli behajtást?

Figyelt kérdés
Szombaton ismerősökkel mentünk bulizni a Margitszigetre,azonban mivel nem vagyunk jártassak ezen a helyen,minden gond nélkül behajtottunk autoval a szigetre a Margit hídról.... A sorompó nyitva volt... Mindez késő esti órákban történt. Vajon mekkora az esélye annak hogy megbüntetnek?

2012. aug. 27. 10:43
1 2
 11/18 anonim válasza:

Sajnos én is így jártam a mai napon.. behajtottam a Margitszigetre es csak utána vettem észre, hogy 300e ft- ra is büntethetnek.

csak érdekelne, hogy azót kaptál már büntetést?

2013. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta sem kaptam semmit. Már 7 hónapja történt, szóval nem hinném hogy ezek után bármi is lehetne belőle...
2013. márc. 24. 21:16
 13/18 Imre1988 válasza:

Valaki kapott már büntetést?


Ha igen, mekkora összeg szerepel a büntetésen?

2013. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 viktor96 válasza:
En a napokban jartam igy, es talan 2percig voltam ott, raadasul keso este, es nyitva volt a sorompo, az elottem hozzaszolonak kikuldtek vmit?
2013. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Üdv! Tegnapi nap ugyan így jártam. Sorompónál meg láttam a táblát, de tolatni nem akartam be mentem a körforgóig, hogy vissza tudjak menni. Rommá kamerázva van és hát félek nem kicsit. Nem tudom mi lesz mire számítsak.
2015. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
En bementem edzeni, 1,5h. semmi engedély, ugyanúgy nyitott sorompo. Ez volt fél éve. Meg mindig nem kaptam semmit.
2015. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
nem ismerek olyat aki kapott volna büntit. Lehet nem is működnek a kamerák :D csak egy nagy humbuk
2015. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Jaj a sok okos egyből besz@rasztja, hogy "jön a büntetés, százezres" meg tököm! Mindenki olyan qrva okos ezen a gyakori kérdéseken, komolyan, az okoskodó, ostoba, barom, rosszindulatú, nagypofájú, hantabandik kedvenc oldala ez.

Én kézifékkel fordultam meg éjszaka az Erzsébet hídon, soha a büdös életben nem kaptam büntetést, pedig ha valamikor....

2018. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!