Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lézerblokkoló - betiltják?

Lézerblokkoló - betiltják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy a lézerblokkolók kapcsán lesz -e változás? Értem ezt út, hogy be fogják -e tiltani? Mivel módosul a KRESZ, számítok ilyenre.

Jelzem, NEM vagyok gyorshajtó, de itt a városunkban kicsit érdekesen büntetnek, alacsonyabbra veszik a cuccot, és ha már 52vel megyek, jön a csekk.

Tudom, hogy ez a számítógépes rendszerük ellen irányul, és volt szó róla, hogy betiltják, ezért kérem a segítségeteket, semmi ilyenről találtam cikket.

Köszönöm előre is!


2012. aug. 28. 09:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt mindenhogy ki lehet kerülni!


Honnan tudja hogy épp te blokkoltál (ugye van olyan blokkoló aminek úgymond tere van)! Magyarán ha melletted megy egy másik autó annak is leblokkolja a sebességét)! Hogy bizonyítja be hogy te blokkoltál (+ hivatalosan olyat kell venni amibe csak az van írva: Tolatóradar) és ugye megmondod: én úgy vettem hogy tolatóradar!

2012. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*Sebesség mérését!!!
2012. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nőként 1-2 mosollyal a hülye pi*csát eljátszva meg lehet úszni bizonyos dolgokat de azt hiszem, ezt nehezen tudtam volna megmagyarázni! :)

Köszönöm a segítségeteket! :)

2012. aug. 28. 15:18
 14/16 anonim ***** válasza:

"de itt a városunkban kicsit érdekesen büntetnek, alacsonyabbra veszik a cuccot, és ha már 52vel megyek, jön a csekk."


54-től megy a csekk, és nem "érdekesen büntetnek", hanem az előírás szerint bírságolnak! Az, hogy sok helyen csak a közigazgatási bírságra hajtanak, nem jelenti azt, hogy intézményesített gyorshajtás van magyarországon!


:D

2012. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%

"Lézerblokkoló - betiltják?"


Már régen betiltották!

2012. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
52től jött a csekk, nyilván meg tudom különböztetni a 2est a 4estől. Azért köszi.
2012. aug. 28. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!