Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb lézerblokkoló?

Melyik a legjobb lézerblokkoló?

Figyelt kérdés
Amelyik holtbiztosan jelez és blokkol ,legalább addig amíg le tudok lassítani.Elegem van a pénzbeszedő bujkáló sünökből.
2012. márc. 22. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha észreveszik nálad nehogy büntessenek érte,mert ezt tervezgetik..


A Blinder M47 elég jó cuccos..

2012. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amíg a politikusok kocsijában van és nagy arccal nyilatkoznak ,hogy nincs semmilyen törvény ellene ,teljesen legális ,addig nem aggódok.
2012. márc. 22. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

ha észreveszik(elég nagy az esélye)akkor ugyanúgy fizetsz...

Nekem meg elegem van a gyorshajtókból, a törvény azért van hogy betartsd te villámf@sz...

2012. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Átnéztem ezt a Blindert tényleg jó, főleg hogy parkolási segéd funkciója van alapvetően,ezzel lehet védekezni, ha változnának a szabályok.
2012. márc. 22. 18:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Laser Interveptor 4 fejjel. RÖvidítve LI. Nagyjából 400.000,- forint viszont 2kmról érzékel, blokkol és 100%-os!

Ha megállít van róla egy papír, vagyis igazolás, miszerint az egy kapunyitó készülék otthonra... Nem tud beléd kötni és nincs esélye a s..ggfej sünnek!


Aki meg nem szeret gyorsan menni, ne menjen szíve joga, aki viszont szeret az menjen ésszel gyorsan, úgy, hogy nem veszélyezteti a tötymörgőket!

2012. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, Laser interceptort javaslok én is,de 200e alatt van a 4 fejes verzió és a szerelésre még számolhatsz olyan 40e-et. Nagyon jó még az antilaser G9,de ebböl is kell 4 fej,ami közel 300e Ft . Csak lézereset szabad venni,emiatt a blinder felejtös
2012. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én anno 3 éve szereltem be, akkor volt 240 úgy,hogy haverokkal tettük be, de úgy tudtam, hogy boltban 400k. Nem baj. utolsó előtti voltam!


Szóval LI-t vegyél,ha nem akarsz hibázni!

2012. márc. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kb. egy éve vagy még kevesebb ideje durván lement az ára ,a legolcsóbb hivatalosan adózott verzió ebből 190e /4 fejes rendszer : [link] , de szürkeimportban találsz olcsóbbat is.
2012. márc. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es, és mióta beszerelted nem jött csekk? Jelzett ,kivédett mindent? Látom ez lézerrel "lő vissza" nem infraleddel, és kb egy árban van a Blinderrel és ezt is lehet frissíteni .
2012. márc. 23. 16:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a 7-es vagyok ,de ....

Ha jól van beszerelve,nem jöhet csekk Magyarországon . A Németországban és Szlovéniában használatos Trafipatrol XR nagyon közelröl elkaphatja az autót ,de ezen országokban már azért is kalodába zárnak,ha egy lézerblokkolót eredet dobozában a csomagtartódban elzárva megtalálnak .


Minden hivatalos beszerelö több féle lézerrel tudja teszteli az install után ,a sajátom 3 féle lézeres sebességmérövel lett tesztelve köztük a rendörségi "szuperlézerrel" is (ami egy vicc) , 2009-töl van az autómon, heti 2-3 riasztásom van, soha nem volt még csekkem .

2012. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!