Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elég menő első autónak egy...

Elég menő első autónak egy Seat Ibiza 2006 konkrétabban lent?

Figyelt kérdés
16,5vagyok de már tavaly megvettük amíg nincs jogsim anya használja én választottam 1,4 16V gyárilag 86LE van benne chiptuning kb 100LE gázpedál tuning szép grafit szürke sport változat sportülés bőrkormány jó felszerelt minden benne van ami kell szerintem első autónak nagyon jó lesz már várom hogy vezethessem úton ne csak az udvarból álljak ki meg be:) Még tervezek bele sportlégszűrőt sportkipufogót sötétítést.. De a vágyam egyszer majd egy Leon.

2012. aug. 28. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
ráérnél még később is tacskó :D
2012. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bőven jó, amúgy első autónak minden jó, ami gurul. Az se gáz, ha kicsit kivan a bele és megtanulsz ezt-azt megbütykölni rajta :D
2012. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég menő? 17 évesen még fenekeden a tojáshéj, a te köreidben már az menő, ha van valamilyen autód:)
2012. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Tök ciki. S mercit vagy 7-es BMW-t kellett volna venni.


Ez nem kérdés ez csak simán dicsekvés. Amúgy szerintem a sportszűrőt hanyagold. Felesleges egy ilyen autóba és ha nem tartják rendszeresen karban minden szemetet átenged magán.

2012. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell szomorítsalak. Ez csak a te frankó baráti körödben menő, ami szerintem elég gáz, de lehet nem túl különleges a baráti köröm. Aki ez alapján itél, egy kalap szart nem ér emberileg. Ez egy tipikusan olyan autó, amit a kutya se néz meg az utcán, 1.4-es kis kávédarálló, ezt hova akarod tuningolni? Pláne 17 évesen. Ha nincs eszed, ezzel is meghalsz, még ez is erős. Örülök, hogy sok pénzetek van, mindent megkapsz a szüleidtől a két szép szemedért, de menj máshova dicsekedni. De ne sértődj meg, csak leírtam a véleményemet az ilyesmiről.
2012. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem túl különleges a baráti köröm*
2012. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Miért nem anyucitól kérdezed meg gyök?Szaros beképzelt ja és nem irigységből irom ezt nekem új autóm volt előszőr!!!
2012. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi ebbe a beképzeltség nem Audi A8ról vagy BMW 535D-ről van szó...
2012. szept. 1. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:

nem az autó a lényeg.

a kérdésed annyi volt hogy eldicsekedtél azzal hogy neked milyen jó és mennyire várod már hogy vezethess. Örülj neki de minek kellett ezt kiírni?

2012. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!