Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a benzines ROLLERRŐL mi...

Erről a benzines ROLLERRŐL mi a véleményetek? Vennétek ilyet?

Figyelt kérdés

Egy ilyet tervezek vásárolni. Budapesten lakom. Hol lehetne ezzel közlekedni? Ezzel járnék mindenhova napközben a belvárosban, mivel van egy nagy Mercedes-em, de azzal idegbeteg szoktam lenni a dugókban. Zuglóban lakok, az Örs Vezér tér felé!, Ajtósi Dürer sorra, Kodály Köröndre, Westend közelébe járnék vele rendszeresen, meg még csak úgy pár helyre, ami eszembe jut.


[link]


Járdán lehet ezt használni? Vagy mit szólna ilyenhez egy rendőr?


2012. aug. 28. 20:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Te, inkább vegyél biciklit, szerintem nevetséges. Neked biztos tetszik, de a legtöbb ember szarrá fogja röhögni magát.
2012. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért inkább egy kis robogót vennék. azzal is ki lehet kerülni a dugókat.
2012. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ennyiért én inkább letenném az M-es jogsit és vennék egy simsont....
2012. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha van kocsid, abból arra következtetek, hogy van B-s jogsid is, ez a roller meg eléggé röhejes, szóval inkább vegyél valami robogót. használtan már 60-70ezer körül lehet kapni, de 180-ért már zsír újat is és az még nem is röhejes
2012. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De lakásban lakok és a tárolás nem megoldott. Meg barátnőm belvárosban lakik, sokszor ott szoktam aludni. Ott sem megoldott a tárolás. Plusz szoktam vidékre járni, ott is jó lenne ezzel közlekedni, ez legalább könnyű, hordozható és bárhol elfér. És olcsóbb fenntartani, mint a 99-es Mercim, ami 11 litert fogyaszt!
2012. aug. 28. 21:58
 6/24 anonim ***** válasza:
Hát ha nem zavar, hogy mindenhol kiröhögnek majd vele akkor vegyél ilyet, de ezt sem igazán ajánlott lakásban tartani. Akkor vegyél egy jó biciklit. Azzal leglább mozogsz is egy kicsit és nem kap el senkit a röhögőgörcs ha meglát.
2012. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szóval a robogóval nem járnék jól. Plusz azzal kizárólag úttesten lehetne közlekedni autók között, de az meg baromi veszélyes.
2012. aug. 28. 22:02
 8/24 anonim ***** válasza:
abban sem vagyok biztos hogy ezzel az 50-es rollerrel lehet a járdán közlekedni. ugyanolyan motor van benne mint egy robogóban, ugyanolyan gyors, a különbség annyi hogy azon ülsz, ezen állsz.
2012. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Miért röhögnének ki vele? Láttam már jó pár embert ilyennel közlekedni, felnőtteket, 27-30 év körüli férfiakat. ÉS nem csak a városligetben, hanem pl. Zuglóban, meg a 13. kerületben is. Senki sem röhögött rajtuk. Szerintem nagyon jól néznek ki.
2012. aug. 28. 22:34
 10/24 anonim ***** válasza:
mert nyíltn nem karják kiröhögni, de amúgy járdán csak gyalog mehetsz, vagy görkorival. sem biciklivel, sem motorral, de még benzines rollerrel sem. Bármilyen járművet is veszel, azt csak az úton használhatod. Ahogy veszélyes bicajjal, vagy rollerrel menni az autósok között, a gyalogosok között meg még veszélyesebb és a járda amúgy is azért van, hogy a gyalogosok biztonságosan tudjanak közlekedni járművektől külön.
2012. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!