Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyem? Audi A4...

Melyik autót vegyem? Audi A4 1.8 benzines, vagy Audi 100 2.5 TDI?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. aug. 28. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:

volt már egy kérdésem ezekről az autókról, de van aki szerint a benzines a sz*r, van aki szerint pedig a dízel.

érveket és ellenérveket szeretnék leginkább ha kérhetem.

Ha valaki sz*rozza valamelyiket, kérek hozzá indoklást is.

2012. aug. 28. 16:50
 2/8 anonim ***** válasza:

1. A benzinesnek svéd papírjai vannak. Mit kezdenél vele így?

2. A dízel nagyon öreg, akkor még elég problémásak voltak. Hát még így 20 év után.

2012. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. - inkább 1.9 TDI, de azt felejtsd el.

2. - ki kell fogni


off: ha csak ennyid van autóra, akkor miért nem egy Swiftet, B Corsát vagy F Astrát nézel? egyszerűek mint a faék és gazdaságosak is.

2012. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az A4-et ajánlanám, csak egy fiatalabb autó, de ezek közül a 100as Audit vedd inkább, és szerintem az nagyon jó autó, még öröklétre tervezték, nem számit, hogy már 20 éves.
2012. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem a 2 közül, csak linkeltem mindkettőből egyet, hogy lehessen látni az adatokat, meg hogy milyenre gondoltam.

A4-esből a dízelt sajnos nem engedi a pénztárcám, hitelt meg nem szeretnék fölvenni, ezért írtam régebbi dízeleset.

2012. aug. 28. 19:11
 6/8 A kérdező kommentje:

nem veszek más autót, fél millióig ezek közül is lehet venni bőven jót. A családban nemrég vettek (úgy 3 hónapja) egy 100as dízel audit 300ezerért és semmi baja nem volt. 1.6os dízel lesötétítve turbóval és csak kisebb karcok vannak rajta, szóval ki lehet jót fogni.

Igazából mivel sokat használnám, inkább dízelt vennék szivesebben, de az A4es nagyon tetszik.

Esetleg ha mégis rászánnám magam hitelre akkor az A!-es job lenne?

2012. aug. 28. 19:15
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

pl ilyen

2012. aug. 28. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az utóbbi tényleg jó választás lenne.
2012. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!