Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet autóba utólag rakatni...

Lehet autóba utólag rakatni HUD kijelzőt? Ha igen akkor kb. mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmit: [link]

2012. aug. 28. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, még csak kísérleti stádiumba van az utólagos beszerelése, de kis trükközéssel meg lehet már ma is oldani (miniprojector, megfelelő plexik és fóliák) de ehhez igen nagy szaktudás szükséges.


Ha Pioneer akarja most ezt megcsinálni, hogy utólag bele lehet rakni mint pl. egy mobil kihagosítot.


[link]


Ha esetleg valaki okosabb nálam, nyugodtan ossza meg, mert engem is érdekel ez a téma.

2012. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van androidos telefonod, akkor pofon egyszerű, van hozzá progi ami tükrözve írja ki szép nagy zöld számokkal a sebességed (GPS pontossággal!) Csal lerakod a műszerfalra és tökéletesen látod az üvegen. Nekem működik így simán.
2012. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

00:18 vagyok


Én is kicsit keresgéltem a témában, iPhone-ra is van egy csomó ilyen app. Csak általában sajnos elég ronda ahogy este még kipróbálás alatt kiderült, hogy kétszer tükrözi vissza a fényt, ezért kétszer látszódik. Este úgy is fogok autózni, kipróbálom élesben.

2012. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!