Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok 300ezer forintig?

Figyelt kérdés

Jobban a dízelek érdekelnének, mert sokat mennék vele és jól jönne hogy keveset eszik. Renault 19 és Opel Astra F ami nekem igazán tetszik, de más lehetőség is érdekelne.

Minden válaszért felpontozás jár.

Köszi előre is.


2012. aug. 29. 19:08
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:
100%

izé..nem bántásból,de 300 ezerért nagyon nem valószínű hogy épkézláb dizelt kapsz.legyen szerencséd,kívánom neked,de 300ért csak valami öreg kocsit kaphatsz -amiben valószínűleg már 1-2-3 alkatrész megérett a cserére és mégha öreg is nem olcsó a szervize.sajnos ennyiért én nem ajánlok semmit,csak annyit hogy még gyűjts hozzá egy keveset,vagy legyen ez a 300 az önrészed és még 3-400at vegyél fel hitelt a gépre.

[link]

700000 ért itt egy 88K kilóméteres 2002es mondeó,ez egy jó autó,banktól még kedvezményt is kapnál rá ha tőlük hiteleznéd.

Na jó nem prédikálok,te tudod.

2012. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon tetszik, amit linkeltél, de neklem 1. autónak ökéletes lene egy 20 éves autó is. Végül is akár hitelt is vehetnék fel, csak akkor kb 1 millió lenne a vége, csak az a baj, hogy imádom a dízel autó hangját turbóval és egy ilyenbe már nem lenne szívem beletenni, meg amúgy is ezen is lenne mit javíani. Írja, hogy csomagtérajtó teleszkópok rosszak, meg a vezető ülés magasságát sem lehet állítani és már törött is volt.

Így 2. ránézésre egy ilyen autóra nem vennék fel hitelt, de meggondolom a lehetőségét.

2012. aug. 29. 19:42
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

én mondjuk egy ilyenre gondoltam.

2012. aug. 29. 19:44
 4/12 TOMAtm ***** válasza:
én csak belinkeltem az elsőt amit a gép kidobott és elfogadhatónak ítéltem,nem olvastam róla semmi mást el.
2012. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én még 2007-ben vettem egy nagyon jó dízelt,de az is 400 volt.Eddig csak olajat cseréltem benne meg féktárcsát/betéteket.

Az átírásra,eredetvizsgára,biztosításra is számolj,nekem minden együtt közel 90 ezer volt még az autó árán felül.

Egyébként Lancia Dedrát vettem(nem írtam el,nem Delta).

Lehet,hogy csak én fogtam ki nagyon jót,de tényleg meg voltam/vagyok vele elégedve.


Sok sikert neked is,hátha találsz olcsón jó.Szerintem nem lehetetlen.Vagy Volkswagen golf régebbi esetleg?

2012. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

vagy ilyen a másik jelölt

2012. aug. 29. 19:50
 7/12 anonim ***** válasza:
F astrát vegyél sztem, ahhoz leásol a földbe és van alkatrész.:) 1. autónak ne is vegyél jobbat. Én egy 20 éves hondát vettem, hát épül le szegénykém rendesen, igazi tanulóautó:)
2012. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából Golfból, Opelből és Renaultból elég nagy a választék és sokan azt írják hogy jó állapotú és biztos van ami tényleg az. És a hitelt nem nagyon szeretném, meg amire nekem kell ara mondjuk egy F astra is jó lenne. Pl hogy munkába tudjak járni, vagy a barátnőmmel elmenjek valahova.
2012. aug. 29. 20:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Az általad említett két típust,ennyi idősen már nem venném meg. Akkor inkább a wolkswagen felé hajlanék. [link] DE mielőtt lepapírozzátok,egy ismerős szerelőnél kompressziót méretnék,ha télen nem akarsz tömeg közlekedni.Az astrában az sem mindegy hogy isuzu vagy GM motoros,bár nekem igen,mert egyiket sem venném meg. Egyébként már vannak "6literes" benzinesek is,én tavaly vettem egy 12éves KIA prideot,de ott viszont mindent át kell nézni,mert nagyon rohadós"persze mindent kárpit takar,meg dobvédő",és még hátránya az is hogy drága az alkatrész. Egy kicsit bánom is már hogy nem vettem egy 20éves német vasat /vigyázz,az astra eleje Magyar a vége Lengyel gyártás,de nem Német/.És még egy,tele van régi suzuki swiftekkel,a használtautó.hu,ha nem akarod magad mindenáron összetörni,az még mindig egy relatív olcsón fenntartható autó és a fogyasztása sem vészes,viszont alkatrész meg olcsó hozzá relatív. Azért írtam ennyit,hogy ne akadj le két autótípus mellett.Ez 11 éves [link]
2012. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de Suzukit semmiképp nem veszek. Amúgy is legalább 1.4-eset szeretnék, azért legalább 65-70 lóerős legyen a kiválasztott gép.
2012. aug. 29. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!