Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha JOG POCHE 1999-es...

Yamaha JOG POCHE 1999-es évjáratú valós 3500km-el jó állapotban elől hátul csomagtartós robogót mennyiért érné meg? Ti mennyi pénzt nem sajnálnátok érte?

Figyelt kérdés
Az előnyei, hogy nem széthajtott és tunning mentes jó előéletű. A hátránya, hogy legalább 6-8 éve egy helyben áll elfelejtve. Mennyiért lehet újra életre kelteni? Az a félelmem, hogy a hosszú ideje egy helyben állás kissé megártott neki. Körülbelül mennyibe kerülhet egy teljes körű szerviz rá?
2012. aug. 30. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem gyártották már 99ben. (olyan kamu dátumokkal árulnak robogókat, amit csak nem szégyelnek, mivel nincs hivatalos papírjuk úgyse) Ez még 3kj blokkal szerelt, futőműve is az. az a 8év helyben állás sajna sokat számít,biztosan lett tőle baja. Teljes minimum szíj csere, karburátor pucolás, gyertyacsere, stb
2012. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az 1999-es dátumot saccoltam az egyáltalán nem biztos.Úgy vagyok vele, hogy még így is jobban járhatok vele mint ha egy agyonhajtott sufni tunningos robogót vennék.
2012. aug. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!