Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 308 cc teljesen...

Peugeot 308 cc teljesen kezdőnek túlzás?

Figyelt kérdés
Még nincs is meg a jogsim, de szó volt egy ilyen kocsiról, nagyon szép, tényleg nagyon tetszik, viccből mondtam is korábban, hogy de jó lenne nekem egy ilyen, ha végre megvan a jogosítványom, dehát én nem gondoltam, hogy komolyan veszik... és én ezt nem merném vezetni, rettegnék, hogy összetöröm és akkor megölnek a szüleim, hogy megvették, én meg beviszem az árokba... mit csináljak? Mondjam azt, hogy ne vegyenek? De ha erre a kocsira azt mondom, hogy nem kell, akkor semmit se fognak venni szerintem... Vagy lehet, jobban is járok azzal, ha nincs is saját kocsim, hanem csak a családit vezetem néha (az is Peugeot)? Vagy hogy győzzem le a félelmet valahogy és mondjam, hogy vegyék meg?? De hogyan? 18/L
2009. júl. 27. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha meg tudod venni, nem túlzás. Köss egy jó casco-szerződést és vezess óvatosan! Jó autózást!
2009. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha félsz a vezetéstől és nem élvezed a jogsit se rakd le.Inkább örülj annak hogy lóvésok vagytok és ilyen drága autot vensznek neked hameg hitelre válaják be a szüleid csak hogy neked új autt legyen 18 évesen akkor az ő agyuk sem lehet több 18 éves szintnél.Na kezdjük előlről ne parázz a vezetéstől nemfogod sszetörni ugysem ha nem száguldasz ha meg más koccan neked biztositő rendezni.Nem mász árokba a kormány fogni tudod részege megy feltételezük nem mész.Szerintem ha ugyis teli vagytok pénzel de nemakkarsz drága autot akkor valami 3 as Golfot vagy valami600-700 ezres kocsit vegyetek kezdésnek.Bár egy ilyen 6000 ezres kocsiért sokan őssz tennék a kezüket de örülj hogy kapsz valamit.
2009. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Na megint egy újgazdag béna pitsa fog mászkálni az úton, baromira örülök neki. Ja és a leszavazás meg a posztoló hisztije nem izgat, csak baromira unom, hogy jódolgukba az ilyen balfax tinédzserek nem tudják mit csináljanak. Minek kocsi 18 évesen? Villogni a haveroknak? A 200 méterre lévő suliig meg vissza. Röhej ez a tinédzsertársadalom.
2009. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Haladni kell a korral.Régen a norma szerint jó ha egy nagyobb családban volt egy Trabant vagy Lada.Eljött az a generáció hogy már minden 3-4 fiatalnak vagy autója.Még egy jó 10 év és minden 2 lábon járó embernek lesz autója .Sajnos vagy örömünkre így van elamerikaiasodunk.MOndjuk az tény hogy ha logikusan belgondolunk egy 18 éesnek nincs szüksége autora.Csak a saját példámat tudom felhozni 17 éves vagyok van egy saját 2 es golfom.Igazából tankolni sem tudom annyi szerencsém van hogy apám buszos és ingyen jön a heti 50-60 iter gázolaj.Szóval tankolnom nemkell 3 havonta meg 10 ezret biztositásra kinyögöm max nem megyek bulizni.
2009. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

308 cc-t kezdőnek nem javasolnám. Szerintem neked még túl sportos dinamikus kocsi. Amikor először vezettem nekem is fura volt egy volvo után.

Egyébként sem jó egy 7 millió körüli kocsival kezdeni, mert állandóan az járna a fejedben, hogy ne törd össze, és nem a vezetésre koncentrálnál. Én nem ajánlom.

2009. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Megfigyeltétek, hogy kb. minden második tinilánynak nagy a segge?! A szülők már 17 évesen alátolják a kocsit, persze, hogy híznak, még a vécére is azzal mennek.

23 évesen volt először kocsim, a saját pénzemből fizettem...

2009. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Első autónak túlzás. Egy 206 CC használtan még oké mert az egy kis autó. Vagy ha nem is CC de a sima 206 is elég lenne.

Azok már nem olyan drágák és egy 18 éves lánynak pont jó friss jogsival.

2009. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem túlzás, én Volvo c70-eset kaptam, pont ezen az oldalon érdeklődtem felőle. Ne félj, nem lesz semmi baj, ha meg igen, bárkivel előfordulhat, emberek vagyunk, a szüleid is tudják. Szerintem aranyos tőlük, hogy kedveskednek, nem úgy mint a többi irigy, aki fölöttem gazdag gyerekezik.

jó vezetést majd :)

2009. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Hülye p*csa vagy tényleg, az élet nagy gondjai, cabrio kell e egy friss jogosítványhoz. Kifúj a szél belőle, még rendesen elindulni se tudsz vele. Röhögnöm kell amikor látom a (főleg lányok) új vezetők fején a lámpánál hogy milyen óvatosan engedi a kuplungot, az arcára van írva h majd' be sz*arik hogy lefullad vagy lassan indul.
2009. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%
Ne figyelj senki,re irigyek az emberek. :) Ez a baj a magyarokkal. :(
2009. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!