Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 308 cc teljesen...

Peugeot 308 cc teljesen kezdőnek túlzás?

Figyelt kérdés
Még nincs is meg a jogsim, de szó volt egy ilyen kocsiról, nagyon szép, tényleg nagyon tetszik, viccből mondtam is korábban, hogy de jó lenne nekem egy ilyen, ha végre megvan a jogosítványom, dehát én nem gondoltam, hogy komolyan veszik... és én ezt nem merném vezetni, rettegnék, hogy összetöröm és akkor megölnek a szüleim, hogy megvették, én meg beviszem az árokba... mit csináljak? Mondjam azt, hogy ne vegyenek? De ha erre a kocsira azt mondom, hogy nem kell, akkor semmit se fognak venni szerintem... Vagy lehet, jobban is járok azzal, ha nincs is saját kocsim, hanem csak a családit vezetem néha (az is Peugeot)? Vagy hogy győzzem le a félelmet valahogy és mondjam, hogy vegyék meg?? De hogyan? 18/L
2009. júl. 27. 11:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%

Hitelre mindenképpen ne vegyenek a szüleid neked ilyet, ha meg ki tudják fizetni egybe akkor mehet.

Aki meg sportosnak nevezte annak is csak gratulálni tudok, mivel egy egyszerű 1.6-os motorral megvan hallva szerencsétlen. Kell bele anyag a tető hiánya miatt.

Én inkább egy 206-ost vagy 7-est ajánlanék, és azokból is van cabrio.

2009. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%
12 milliós autónk van mégis mire irigykedjek? Egy nyeszlett tinédzser első autójára? Aki az első lámánál 10 percig tököl zöld jelzésnél mert fél hogy lefullad?
2009. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"sportosnak nevezte annak is csak gratulálni tudok"

Köszönöm a gratulációt, én meg a szellemi alacsonyságodhoz gratulálok.

Mint írtan, a kérdez számára túl dinamikus, mivel ő kezdő vezető. Mint említettem: én használtam ilyen kocsit, és nem egy-két száz km-t vezettem azt, így tudom mért írtam. Próbált ki, azután okoskodj.

2009. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

És ezért lepontozod a válaszom, ismét csak grat, nem alacsonyodok le a szintedre és én nem teszem meg ezt a te "hasznos" válaszoddal.

Persze először egy kezdőnek minden autó erős, de egy fél év után már szerintem tud az ember különbséget tenni.

Gondolom te a 2.0 hdi-val próbáltad ugye? mert akkor megértem miért írtad sportosnak, de azt honnan gondoltad, h ő is majd ugyan azzal a motorral fogja kipróbálni?-.-

2009. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Felesleges kezdőnek egy olyan kocsi amit ennyire félt.


16:41/21:48-as hőbörgő gratulálóembernek meg annyit, hogy egy lepontozástól még nem lenne 0%-a. Gratulálok hozzá:)

2009. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

upsz akkor van min elgondolkodnom :(

bocs az offért, de elkapott a hév.

2009. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, aki a kérdésre válaszolt normális stílusban :)
2009. júl. 28. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!