Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasonló autók mint az audi...

Hasonló autók mint az audi a4, bmw 320 Ennyi pénzért: 500. 000 érdemes-e ilyen autót venni? Vagy esetleg valami ötlet, tipp? Passat? Octavia?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm!
2012. aug. 31. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes attól még lehet ilyet venni, mert csak 500 ezred van. Értelemszerűen így csak valami régit tudsz venni. Teljes nyugalommal lehet venni Audi, BMW-t. De csak venni! Ezeket az autókat amiket 500-ért megveszel, természetesen nem megvenni nehéz, hanem fenntartani. Fogyasztás, alkatrészárak. Most nem arra gondolok, hogy állandóan a szervizben fogsz vele ücsörögni, csak az átlagos dolgok. Kopó alkatrészek, meg ilyesmi. Ki lehet fogni több millióért is szart, épp olyan eséllyel ahogyan 500 ezerért is jót. Csak kicsit jobban körül kell nézni, ha prémiummárkát akarsz a pénzedért, ennyi az egész. :) Böngészd át a hirdetéseket. Kereskedéseket szerintem kerüld, ott sokat rátesznek. Amit ott 500-ért veszel, max 350-400-at ér. Magánszemélytől érdemes, de még akkor is jól nézesd át, hisz használt autó mindig zsákbamacska.
2012. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen érdemes ha van még plusz 500 ezer a generálra. Ne preztizs autókat nézegess ennyi pénzért. a passat és az oktávia is nagyon jó, esetleg ford mondeot is nézegethetnél, vagy egy opel astrát. a lényeg olyantól vedd aki gazdája volt az autónak nem munkaeszköznek tekintette..
2012. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hallottam olyanról, hogy ezeknek az autóknak nem valami jó a felfüggesztésük, erről esetleg valami?

utána néztem már de semmi konkrétat nem írnak.

2012. aug. 31. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a magyar utak nem valami jók.
2012. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!