Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó az A/C gomb?

Mire jó az A/C gomb?

Figyelt kérdés

[link]


suzuki swift-be van ez a klíma nekem ugyanilyen klímám van de nincs rajta ilyen a/c gomb csak a helye van meg és még egy ilyet mint az enyém nem láttam csak olyat amibe van ilyen A/C gomb és tudni szeretném h mire jó az az A/C gomb


2012. aug. 31. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az a klíma. ha a tiedben nincs ilyen, akkor valószínű hogy klímád sincs, hiába nyomogatod (márha egyáltalán be lehet nyomni)
2012. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

A/C

Air Conditioning (nekem ezt mondták, de logikus is)

2012. aug. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem nem lehet be nyomni nekem csak a hely van meg a gombnak de ugyanilyen légkondim van mint a képen fúj hideget is meleget is
2012. aug. 31. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:
és te hol kapcsolod be a légkondit?
2012. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 atilis ***** válasza:
Hát ezt most én sem értem. A régi Swiftekben az a klíma kapcsolója, ha a kapcsoló nincs benne, de klíma az van, akkor hol lehet bekapcsolni? Lehet, hogy nincs is benne klíma, csak úgy gondolod.
2012. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a kérdező annyira sötét, hogy azt se tudja mi az a klíma...
2012. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elmondanám ott van az a állító szerű gomb vagy mi amivel be lehet kapcsolni és lehet a levegő fijásának vagy ventilátornak az erősségét állítani azzal kell bekapcsolni értelemszerűen az off álláson k ivan kapcsolva az a/C gombot külön lehet kapcsolni csak azt nemtudom h mit csinál
2012. aug. 31. 20:34
 8/8 Hannibal82 válasza:

Most ez tényleg nem lett lezárva?


A ventilátor (forgató)gomb szolgál a levegő áramoltatására. Ezt tudod állítani szélvédőre, magadra, lábra, meg valamik kombinációjára egy másik tekerővel. Ugyancsak a hideg-meleg hőmérsékletet, de a hideg az nem a klimatizált leveő, hanem a normál környezeti külső levegőt jelenti. Nyári 40°C-ban az is 40°C lesz. A meleg levegő a motor (víz)hűtőrendszere által melegített radiátoron keresztül átfújt meleg levegő áramoltatását jelenti.

Viszont az A/C gombbal kapcsolod be a klímakompresszort, ami a tényleges léghűtést hajtja végre. A ventilátor üzemeltetése nélkül a klíma sem működik.


Remélem, érthető.

2015. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!