Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz az, ha kis autóval járok?

Gáz az, ha kis autóval járok?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok.


[link]


Bocs, ha hülye a kérdés... sok ismerősöm azt mondta, hogy nevetséges lenne megvennem. Nem vagyok túlsúlyos, sem túl magas sem. Kérem a humoros és ironizálni vágyó olvasók ne válaszoljanak.



2012. aug. 31. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Ha neked ez tettszik hát vedd meg.
2012. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. 32F
2012. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, városba meg egyenesen ideális:) Cseréld le az ismerőseidet:D
2012. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha erre van szükséged, ez tetszik, és nem akarod telepakolni naponta akkor nincs értelme a nagyobb autónak sem. Én egy kombival kezdtem, igaz ki is használtam hogy tudok bele pakolni, de mivel más munkahelyem lett és ott céges autót használok a szerszámaim miatt így bőven jó nekem egy kis autó is csak ketten utazunk benne ha barátnőmmel elmegyünk valahova, vagy esetleg maximum 4-en és ez így jó is.Egyáltalán nem gáz ez sőt láttam már nem egy olyan menőbb embert akik kis autóval jártak és azt tuningolgatták fel meg minden.
2012. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van itt a környéken egy fickó. Neki Poloja van. Kis fekete Polo, nagy felnivel. Nagyon jól néz ki. Nem az az undorító tuning autó, hanem letisztult igényes kinézete van. Nem néz ki benne viccesen, pedig dagi.
2012. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így állsz hozzá, meg ennyire érdekel mások véleménye, akkor semmiképp se vedd meg, mert nem fogod jól érezni magad benne. Ha egyszer erre van szükséged, akkor meg legyen mindegy mit mondanak mások. Nem kell minden csórónak 20 éves bmw-vel járnia, amit se szervizelni, se tankolni nem tud. Szerintem ez utóbbi a gáz.
2012. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy Magyarországon mindenki 2 méterrel nagyobb autót akar venni mint amekkorára szüksége van. Nem a te gondolkodásoddal van a baj...
2012. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz. Ahogy írták, ha sokat városozol, akkor ideális, csak legyen benne klíma meg valami kis egyszerű takarékos motor. Kell mellé egy utazós autó azt jó napot.
2012. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jelentősen növekedett az önbizalmam ebben a témában. :)
2012. szept. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!