Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell összerakni a Simson...

Hogy kell összerakni a Simson karburátorát?

Figyelt kérdés

Faterom szétszedte már vagy egy éve és most elhatároztam magam, hogy összerakom és motorozok egy jót, csak az a baj, hogy soha nem csináltam még ilyet. Vet hozzá egy másikat, csak az nem egészen olyan mint az eredeti és azt mondja, hogy az nem jó hozzá, de én megoldottam az eredeti baját és össze is szeretném rakni, mert ő már céges autóval jár munkába, így nem is akarja használni. Nagyon jó kis gép egyébként, kár lenne hagyni hogy a por alatt rohadjon el.

Valami kép ami alapján ösze tudnám szerelni, vagy valami videó vagy akármi jól jönne.

Igen kereshetnék én is, csak nem tudom eldönteni hogy jó-e, így nem sok eredménye lenne.


2012. aug. 31. 21:00
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

így néz ki az eredeti karburátor

2012. aug. 31. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy alkatrészkatalógust amiben robbantott ábra van, úgy lesz a legegyszerűbb.
2012. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kgpassat ***** válasza:

Vagy ez:

http://www.youtube.com/watch?v=bPwN2OwDLms

De miért is írná, hogy milyen karburátor...


Ez még hasznos lehet:

[link]

2012. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!