Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? tudom hogy ezt...

Melyik a jobb? tudom hogy ezt így nem lehet elmondani hogy jobb. de te melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Audi q 7-es vagy [link] ......köszi

2012. aug. 31. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Fenntartom a véleményemet, hogy ez egy Vatera reklám, még akkor is, ha törli a moderátor!

:(

2012. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdező levele:


"Szia :)

Az üzenet szövege: te vagy az egyedüli aki válaszolt a kérdésemre :) de nem értettelek tisztán...kifejtenéd? köszi :)"


Drága szívem, beszúrtál egy linket az helyett, hogy kiírtad volna: Melyik a jobb a Q7-es, vagy a Mercedes B200? Persze olyan autók, amik össze se hasonlíthatóak!

Ja, persze!


A linkelt oldalon pedig mi szerepel?


"Nem múzeumba kerül, hanem új tulajdonosához az első Kecskeméten gyártott Mercedes-Benz B-osztály, egy piros színű B 200 BlueEfficiency, amelyre bárki licitálhat a V***** aukciós portálon."


Van még kérdés?

2012. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem reklámozni akartam..hanem mint én drága hüly.e megtudni amit szeretnék.....és köszönöm szépen a kedvességedet..:)
2012. szept. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!