Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Szép arc,kicsit husosabb nem olyan szép test. Vagy nagyon jó alak és nem szép arc.

Miért?


2011. júl. 8. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdés eleve úgy van feltéve, hogy egészében egyik lány sem tetszhet szóval egyiket sem. Utálom az ilyen kisebbik rossz jellegű kérdéseket.
2011. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyi szép nő van az országban. Jut szép arc+test is.

De hogy a kérdésnél maradjunk, én a szép arc verziót választanám ha párt keresnék. A másik verziót ha csak szexet. Mert általában én a személyiségbe szeretek bele és ahhoz az arc áll a legközelebb, illetve az tükrözi igazán.

2011. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most meg fogsz lepődni: szép arc és nagyon jó alak (ilyen is van akár hiszed akár nem). Ja hogy azt most nem lehet választani. Miért is? Ja hogy te (aki valószínűleg húsosabb vagy) megnyugodj hogy te is kellhetsz valakinek. Elárulom: az már régen rossz ha ilyesfajta kérdésektől vársz önigazolást.
2011. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+1 a zseniális kifejtésért kedves kommentelő!:D
2011. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy húsosabb test is lehet jó alak, és amúgy is mindenkinek más a szép arc, jó test fogalom...
2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen a kérdést úgy tetted fel hogy a legtöbben az elsőt válasszák. Vannak szép arcú normális alkatú lányok is. Amúgy nem vagyok fiú nem tudom melyiket választanám. Alapból egybe fog meg egy ember. Ha az alakja vagy az arca nem jön be akkor estek az esélyei. Persze a megismerési fázisba minden rendbehozhtó ;)
2011. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!