Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3-as,97-es...

Suzuki swift 1.3-as,97-es évjáratú kocsimban kicseréltem mind a két oldalon a külső féltengely csuklókat de 2hét alatt megint kiment. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Unixnál vásároltam a csuklókat a legolcsóbbakat vettem 7500ft/db

Amikor kicseréltem akkor utána nem volt semmi gond, nem recsegett minden ok volt.

Vagy 2-3 hétre rá elkezdte a kormányt jobbra elhúzni, és a kocsi remeg, ráz már 70km/h -tól.(nem vészesen de ráz) Meg újra elkezdett ropogni kanyarban a csukló.

Szerintetek megint a csukló ment ki?

Lehet szar volt a minőség?

Mitől húz el a kormány?

És miért ráz a kocsi?


2012. szept. 1. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt kezdődik a probléma, hogy legolcsóbbat...

Én sokkal inkább vettem volna komplett féltengelyt bontottan kb 10e ért, mert ha nem szakad ki a gumiharang, akkor sose megy tönkre a suzuki féltengely. Hogy jobbra húz és rángat lehet csukló is, lehet más is. De ezek után inkább féltengely miatt van mindegyik..

2012. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, valószínűleg féltengely vagy futóműbeáállítás-gond.
2012. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát Én láttam,ahogy cserélték az enyémet műhelyben,tuti nem állnék neki egy vasárnapi barkácstanfolyam keretében..

Lehet h úgyjárnék mint te XD

2012. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg a bömbim 90%-át itthon raktam össze a garázsban, oszt' mégis jó. :D
2012. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!