Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Max 3...

Milyen autót vegyek? Max 3 000 000

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1, Mire akarod használni? Munkába járás, családi kiruccanás, mindennapi használat?

2, Hol tartanád? Garázs, parkoló, udvar?

Lehetőleg nagy darabszámban gyártott és nálunk forgalmazott kocsit válassz. Lehetőleg német gyártmányt. VW, Opel, Ford.

2012. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló a Ford mióta német? :D (nem tudom lehet h megvette már valami cég) de attól még amerikai cégről van szó.. sőt az Opel is General Motors :D Amúgy meg a német autók többe kerülnek mint amennyit érnek én nem ajánlom és a Opelok meg kényelmetlenek... ha a kényelem a fontos akkor valami franci autót ajánlok...

Ha terepre akkor Lada Niva vagy Uaz A lényeg valami régebb orosz gépecske :D esetleg lehet még Land Rover Defender( de a RÉGI, és tudom hogy az nem orosz de attól még jó)

Ha a városban akarsz közlekedni akkor valami kis fogyasztású autót ajánlok, ha szereted a sebességet akkor valami japán autót ajánlok( pl Toyota Supra, Nissan Skyline/Silvia/240 SX/Honda Civic/CRX vagy valami hasonlót :D

2012. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Renault Laguna 2.0dci. Messze a legjobb ár-érték arány ennyi pénzért!
2012. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Audi A6.

Amúgy a Ford német.

2012. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja Francia autó! Igen kényelmes csak a szervizben ürítik ki a bukszádat!
2012. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a Laguna III kategóriája egyik legmegbízhatóbb autójává lépett elő. Nézz csak utána népítéleten. Sokkal kevesebb probléma van velük, mint bármelyik némettel!
2012. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyi konkrétumot azért megadhattál volna, hogy sokat fogsz-e járni vele, az üzemanyag költség mennyire számít, családi gépnek, vagy csak saját részre kell-e.
2012. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem is lehet velük sok baj, hiszen még újak! Az olasz autók is csak 5 év után kezdenek szétesni!

A francia autóknak az elektronikájuk van túl bonyolítva! A legapróbb hibánál is letilt! És ott maradtál az út mellet! Ja Orbán nem fog otthagyni! De például vasárnap délután egy idegen helyen találj egy szervizt! Lehet hogy csak egy kis kontakt hiba, de megtalálod műszerek nélkül?

A német autók elektronikája csak figyelmeztet a hibár és rád bízza a döntést, hogy tovább mész. A francia letilt Pl Peugeot 407 hűtővízgomba hiba miatt letiltott!!!

Hív trélert a horvát autópályán és hozasd haza egy szakszervizbe, vasárnap délután!

Én ott helyben meggyújtottam volna a tervező mérnökével együtt!!!!

2012. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 évesek elmúltak! Csakúgy mint a Mondeok, A4-esek, Insigniák. Ezek közül bőven Lagunákkal van legkevesebb gond. Semmi ilyen letiltós elektronikus gond nem fordul elő velük amikről beszélsz.
2012. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja és ez nem Peugeot, ez Renault!

Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy ne vegyél mercit, mert az opelom szar.

2012. szept. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!