Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Dt50 vs Yamaha Tzr50...

Yamaha Dt50 vs Yamaha Tzr50 vs Derbi Senda?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem szerintetek? Melyikre mondaná azt tömb ember h jól néz ki? :)

2012. szept. 3. 17:02
 1/3 derbi love válasza:
végülis mind a 3 jnó motor de nekem 1 derbi sendám van,nem fogok kertelni sok gond van vele.de az enyém 6 éves és használtan vettem..de annyit el tudok mondani a motoromról hogy nagyon jó gép 3 kerékre áll és teljesen gyári..szerintem sendát vegyél...
2012. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 derbi love válasza:
jah és ha olyan kell ami jól néz ki senda :Danyi a lényeg tarsd karban törödj vele ha veszel 1 szart 1x ki pofozod és örök életére meg hálálja :)
2012. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
dt...a tzr tul jol nez ki....de kinéz mondjuk a tzr 250-esnek is,és amikor meghallják akkor szinte nevetséges...a dt-én azt látják hogy krossz moci...és a hangja is olyan,nekem egy 2007-es yamaha dt 50 sm-em van,és eddig nincs rá panasz :)
2014. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!