Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lenne egy Simson?

Jó választás lenne egy Simson?

Figyelt kérdés

Üdv.15 éves fiú vagyok és összejött annyi pénz,hogy tudjak venni egy motort.Nézegettem Yamaha DT-t,Derbi Sendát,Simsont,Robogókat.

Az a helyzet hogy mindegyik nagyon bejön.Elég sokat mennék vele,főleg nyáron.100ezer forint a maximum.Ötletek?



2012. jún. 26. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kár volt ezt itt megkérdezned,most 10-en fognak 11 félét mondani neked...:-)


Am Én,mint simsonos,bátran tudom javasolni!

2012. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100 ezer forint alatt normális állapotú endurót nem fogsz kapni, csak széthajtott, összegányolt ganékat. Robogóból már ki lehet fogni régebbi kiskerekűeket. Nekem Simó van és nekem bevállt.
2012. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Lehet hogy veszek egy Simsont.
2012. jún. 26. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:

ennyiért rendes váltós motort nem kapsz, max. lehajtottat.


Simsonnal esélyed nincs "sokat menni" anélkül, hogy ne kéne visszaúton már bütykölni (persze mindjárt megjönnek a guruk, akik generál és karburátortisztítás nélkül 80.000 km-t mennek egy szimóval, de valljuk be ez mese habbal, pláne, ha 100.000-ért veszed).


RÉgebbi robogót van esélyed annyiből kifogni, ami 4-5e km-t elmegy bütykölés nélkül.

2012. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4-esnek igaza van
2012. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kgpassat ***** válasza:

Igenis van rá példa, hogy közelíti a 80 ezret a Simson, mindenféle bontás vagy generál nélkül.

Nyugodtan vehetsz Simsont, csak nem kell telepakolni utángyártott lomokkal. Meg az sem árt, ha van egy kis érzéked a szereléshez.

80 körül már illene kapni normálisat, így még egy kis pénzed is marad a váratlan kiadásokra.

2012. jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A holdon sétáló emberre is van példa - de ettől még nem egy gyakori jelenség...
2012. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Simsont soha!!!!!!!!!!!4
2012. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 simsonos3 ***** válasza:

Ha van valaki ismerős a közelben, aki ért egy picit is a simsonhoz, akkor nyugodtan vedd meg, de ha nincs akkor is megveheted.

Én 16 évesen vettem, ismerőstől a simsont de ő is csak annyira értett hozzá, hogy kipucolja a karburátort.

De mikor megvettem 1,5 évig gond nélkül elment télen, nyáron, aztán a gyújtása elszállt és utána körül néztem, neten, itt gyakori kérdéseken is és segítettek, hogy mi lehet a baj. Megvettem az alkatrészt beszereltem (egyedül) és köszöni azóta is megy rendesen! :)

Szóval én ajánlom a simsont neked, persze 50 ezer alatt ne is nézz mert azok elég ergyák! :D

De ez ugyan így van a Dt-kel Derbikkel... Azok viszont 100 000Ft alatt elég ergyák...


Szóval gyakorló motornak tökéletes lesz neked a simson, meg tanulsz motorozni és szerelni is ami azért nagy előny úgy gondolom!!!


Döntés rajtad áll! Bármely motort is veszel mi Üdvözlünk a Motorosok között!!! :)


Üdv.: Takii :)

2012. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Végül egy Simson S51-et vettem,B-st.4 sebességes.:PDe úgy gondolom bármelyiket is választottam volna,jó döntés lenne, hisz egyik felsorolt motor sem rossz.
2012. jún. 28. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!