Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljesen ki van halva az...

Teljesen ki van halva az oldal amióta megkezdődöt a tanítás. Ezek szerint a sok milyen autót vegyek meg hasonló kérdés csak a diákok fantáiálgatása volt? Nem is komoly kérdések?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Lehetséges. Most meg tanulnak. Neked is ezt javaslom. Kezdd a nyelvtannal.
2012. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a helyesírásommal van baj, hanem a billentyűzetem régi és nem minden betűt érzékel. Nem értem miért kell kötözködni. Nekem már nem kell tanulni, de te biztosan egy suttyó iskolás vagy és itt keménykedsz, a való életben meg egy nagy senki vagy.
2012. szept. 4. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen,mert nézd meg a közoktatás kategóriát,máris tele van a házi feladat kérdésekkel,amiket lusták megoldani.
2012. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak irreális kérdések, olyanokra gondolok, akik ha tényleg ilyen problémákkal küzdenének, nem a gyik-re jönnének.
2012. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én csk ezt a kategóriát nézem, így a közoktatás kategória változását nem vettem észre.
2012. szept. 4. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az tűnt fel ,hogy nem minden 2.kérdés az ,hogy mi a baj a simsonommal(többi lenn) és akkor nem indul , nem kap szikrát ,nem kap benzint ,lefullad, 10KM után fullad le , .......stb? :D
2012. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad a "bármit csinálok nemfullad le" XDDDddddddd
2012. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem láttam még a neten embert, aki a helyesírását ne a billentyűzetre fogta volna:)
2012. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én diák vagyok és most is fosom a kérdéseket...:) (Amúgy kajak nagy az a "Bármit csinálok a Simsonnal nem fullad le úristenúristen!!" xd)


14/F

2012. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem gondolod hogy nem kell ugyanazt a milyen autót vegyek kérdést feltenni? És hogy csak a véletlen műve hogy pont akkor? Ha érdekel kérdezd meg tőlük hogy végül milyen autót vettek és ne ilyen nagyon huje kérdéseket írjál. Arra ott a fb. Am én pl teljesen le ...... Hogy itt ki milyen helyesen ír. Pont nem lényeg és pont el tudjuk olvasni és inkább az idegesít aki feszt a helyesírás szótárt ajánlgatja. Csak nem így írnak a valóságban. Na mind1
2013. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!