Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőrségtől érkezett papiron...

Rendőrségtől érkezett papiron (szabálysértési eljárás moped átengedése engedéllyel nem rendelkezö személy számára + én utaztam mögötte) olyan okot irtak amit nem én követtem el. Akkor miért nekem írták?

Figyelt kérdés
a papíron az áll hogy szabálysértési eljárás indult melyben azt írják hogy: eljárás alá vont személyként idézenek.. ez eddig rendben van de viszont ki van emelve egy ok: engedély nélkül vezetés... nem én vezettem engedély nélkül és akkor ezt miért nekem írják meg?lehetséges hogy nem ellenem indult eljárás?meghallgatáson kell megjelennem... mik lesznek a következmények?
2009. júl. 29. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Valszeg a mopedtől eltiltanak. Úgy van a törvény, hogy amennyiben a vétkes nem ismeri el hogy ő vezette a járművet, akkor a jármű tulajdonosát vonják érte felelősségre. Szóval volt egy jogsid + még fizethetsz is egy szép kis summát valszeg... :S 15f
2009. júl. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És egy darabig (pár év) másra sem teheted le a jogsit.
2009. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!