Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes egy régi motor tankpas...

Érdemes egy régi motor tankpasáját zárhatóvá alakítani?

Figyelt kérdés

7-8 órát hagynám néha városban, és félek hogy kilopják belőle a benzint vagy tesznek bele valamit. Ezért (nameg mert most van rá lehetőségem) gondolkodom egy kulccsal zárható tanksapka készítésén, ami kívülről ugyanúgy néz ki mint az eredeti mivel az eredeti tanksapkából lenne a fedele, az alatt pedig a kulccsal zárható.

Viszont a benzincső és csap szabadon van, ezért ha valaki nagyon piszkálni akarja akkor az így is megteheti, ezért nem tudom hogy érdemes-e ráfordítani egy csomó időt.


2012. szept. 6. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a márkájú motort használom - péntek és szombat estéken kint szoktam hagyni az utcán, igaz Győr forgalmasabb részein és még nem (kopp-kopp-kopp) tettek bele semmit. Kivenni nem sok értelme lenne, kinek kell 1:30-as keverék? :)


Meg aki annyira karja, az leszedi a zárható tanksapkát is: csavarhúzó a zárba, csavarhúzó nyél felőli hatlapú részére kulcs és 3 mp múlva nincs is bezárva.


Szóval majdnem felesleges, főleg az eredetit átfaragni szerintem.

2012. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A céltalan,unatkozó,beszívott fiatalok nemhinném hogy a tanksapkára nézve jelentik a legtöbb veszélyt...

Személy szerint még a simsonomat sem hagynám magára 8 órára,egyik városban sem.

Minden nap autózok budán,a Margit körúton,szoktam látni egy robogót,este gyönyörűen odavan láncolva egy oszlophoz.

Jónéhányszor láttam már felborítva is!

2012. szept. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor inkább nem cseszem rá el az időmet :)

A válaszokat köszönöm!


Az a helyzet hogy megint suliba járok és amikor gyakorlat van jó lenne néha motorral bemenni (kb 1 órával hamarabb hazaérnék, meg féllel később kellene felkelni...). A suli udvarába nem lehet bevinni szóval csak előtte parkolhatnék...

2012. szept. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!