Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó vásárlásánál mi az...

Robogó vásárlásánál mi az amire oda kell figyelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Aprilia Area 51- robogót 50ccm elöl hátul tárcsafék vízhűtés. Még nem vettem motort és ezért lennék kíváncsi, hogy mik lehetnek a tipushibák és mi az amire nagyon kell figyelni

2012. szept. 7. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Amikre figyelj:

Könnyen induljon,ha beindult ne füstöljön mint állat

ne adjon ki csiszoló csörgő,kattogó hangokat.

Amire figyelj az az hogy tunningmentes legyen a gép,legyen benne minden gyári,az volna a legjobb ha a folytás is benne lenne.Legyen a gép minnél fiatalabb és minnél kevesebb km legyen benne(Én egy szezon alatt kb 6000km gurulok el úgy hogy melóba járok és mellette néha túrázok,ami van amikro egy hétvége 200km-jó ezt mondjuk 250ETZ-vel.)

Amire figyelj hogy a gumik állapota legyen jó mert ha kopott akkor már venni kell rá az meg plussz macera és pénz is.

Mivel hogy kétütemű érdemes megkérdezni hogy smilyen olajat használ bele a legjobb válasz ebben az esetben a csak szintetikus olaj.

Meg a lényeg hogy ápolt külsejű gépről feltételezhető hogy vigyázz ráa gazdája.

Sok sikert hozzá.

Ja és Én ajánlom hogy nézz meg egy kettő gilera runnert is.

Üdv!

2012. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2012. szept. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!